• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ryan Phillippe urren gratë e vrazhda

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Ryan Phillippe, i cili është i shkurorëzuar me aktoren Resse Witherspoon, thotë se pëlqen femrat që e bëjnë të qeshin atë dhe urren femrat e vrazhda.


Nëse një femër është zbavitëse dhe më bënë të qesh atëherë mua më pëlqen shumë ajo, por duhet ti ketë shakat e pastra”, tha Ryan pranoj që ndonjëherë i përdor fëmijët e tij për ti ikur takimeve.

Nëse nuk ndihem mirë të dal në ndonjë takim atëherë unë si justifikim kam fëmijët e mijë, sepse më duhet të kujdesem për ta”, tha Ryan.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top