• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ryva me videoklip të ri

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Ryva Kajtazi sapo ka përfunduar xhirimet e videoklipit të këngës më të re me titull “Më hipnotizon”.


Kënga është kompozuar nga kompozitori boshnjak “Çekiç”, ndërsa videoklipi ëshë realizuar nga “Max Production” në Shqipëri.

“Kënga është verore dhe e përshtatshme për këtë stinë, ndërsa xhirimet janë bërë në Tiranë, por meqë është në montazh, ende nuk e kam shikuar fazën përfundimtare. Besoj që brenda 10 ditësh do të jetë i gatshëm për transmetim”, është shprehur këngëtarja për të përditshmen “Zëri”.

Edhe pse fokusi i Ryvës është në muzikë, ajo për asnjë moment nuk e lë anash as profesionin e saj në aktrim ku është duke i përgatitur një shfaqje me profesorin Enver Petrovci.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top