• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Sa do te kushtonte nje nate me Rozin?

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Sa do te kushtonte nje nate me Rozana Radin? 100000 euro sipas nje komentuesi anonim ne nje nga fotografite e Rozanes tek albumi Galeria Shqiptare.


Komentuesi shprehet se 100000 euro nuk jane asgje vetem per nje nate me Rozin.

Me kete s’po themi se Rozana eshte ne ankand, por shume e admirueshme e ben qe ajo te kete shume vlere fansat e saj, duke pasur parasysh se behet fjale vetem per nje nate.
Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top