• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Sa e lehtë dhe sa e vështirë është të thuash fjalën "Të DUA" ?

patrokli

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
155
Pikët
0
Re: Sa e lehtë dhe sa e vështirë është të thuash fjalën "Të DUA"ë

Per mua nuk esht aspak e veshtir nese e dua ne te vertet asaj te ciles ja them kte fjal:)
 

clizia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 17, 2009
Postime
298
Pikët
0
Vendndodhja
ne zemren e dikujt
Titulli: Sa e lehtë dhe sa e vështirë është të thuash fjalën "Të DUA"ë

une s'them kurre te dua :( ne fakt jo me ndonje tendenz por thjesht eshte nje fjale qe nuk me vjen udhesh ta perdor, arsyen se di tamam:S
 
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
4,300
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Re: Sa e lehtë dhe sa e vështirë është të thuash fjalën "Të DUA"ë

Per mua eshte shume e veshtire ta thuash ate fjlale aq me teper me shume pergjegjesi , Do mendohesha shume her para se ta thoja ate fjale ,nese do e ndjeja do e thoja pa frike :) Me duket se e kam then :(
 

LoLiTa

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
116
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Re: Sa e lehtë dhe sa e vështirë është të thuash fjalën "Të DUA"ë

Nuk E Them Dot :p
 

patrokli

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
155
Pikët
0
Re: Sa e lehtë dhe sa e vështirë është të thuash fjalën "Të DUA"ë

provoje njeher se mos te shpeton:D
 

Ana

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
154
Pikët
0
Vendndodhja
Somewhere far from home
Re: Sa e lehtë dhe sa e vështirë është të thuash fjalën "Të DUA"ë

Njeher e kam then me doli huq :( se besoj ta kem aq te leht ta them here tjeter kete fjale ( nese eshte per ta thene ne lidhje kuptohet). Se dit per dit i them motres vellait mamit babit mbesave te dua por ka kuptim tjeter. :)
 

clizia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 17, 2009
Postime
298
Pikët
0
Vendndodhja
ne zemren e dikujt
Titulli: Re: Sa e lehtë dhe sa e vështirë është të thuash fjalën "Të DUA"ë

Per mua eshte shume e veshtire ta thuash ate fjlale aq me teper me shume pergjegjesi , Do mendohesha shume her para se ta thoja ate fjale ,nese do e ndjeja do e thoja pa frike :) Me duket se e kam then :(

tamam, kjo ndodhta eshte arsyeja
 

Firewall

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
124
Pikët
18
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Sa e lehtë dhe sa e vështirë është të thuash fjalën "Të DUA"ë

Besoj Se Fjala >> Te Dua << Eshte Ber Shprehje Monotonike E Perditshem , Nese Vertet E Do Dike Ateher Beje Ta Kuptoj Qe Ti Vertet E Do Me Ndjenj Dhe Jo Me Fjal Boshe Monotonike :)
 

clizia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 17, 2009
Postime
298
Pikët
0
Vendndodhja
ne zemren e dikujt
Titulli: Sa e lehtë dhe sa e vështirë është të thuash fjalën "Të DUA"ë

scarface jo mi yllo ca lidhje kaë te duash dhe te dashurosh eshte tjeter gje. fjala te kam xhan ndryshon nga te dua, te dua ka shume impenjim brenda te pakten per mua eshte
 

patrokli

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
155
Pikët
0
Re: Sa e lehtë dhe sa e vështirë është të thuash fjalën "Të DUA"ë

Prandaj me thu gjithmon ti mua te kam xhan moj shtrrig:mad:
 

borana

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
78
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Re: Sa e lehtë dhe sa e vështirë është të thuash fjalën "Të DUA"ë

E lehte eshte kur je i dashuruar.......E veshtire eshte kur genjen :p
 

Ana

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
154
Pikët
0
Vendndodhja
Somewhere far from home
Re: Sa e lehtë dhe sa e vështirë është të thuash fjalën "Të DUA"ë

E lehte eshte kur je i dashuruar.......E veshtire eshte kur genjen :p
Zemra men will do anything to get some even to say "I love you". Call me cynical but thats the way of life you can not trust anyone.
 

vajze_labe

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 20, 2009
Postime
26
Pikët
0
Titulli: Sa e lehtë dhe sa e vështirë është të thuash fjalën "Të DUA"ë

Do ishte fjale qe do tja thosha njeriut te zemres Nese e dija qe ai do ishte njeriu qe une kam enderruarr ter jeten gjithmone cdo dite te jetes time do ti thosha TE DUA.. sdo ta thoja kurre nese sndiej ate qe nenkupton Fjala te DUA tek ai njeri.
 

LoLiTa

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
116
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Re: Sa e lehtë dhe sa e vështirë është të thuash fjalën "Të DUA"ë

Zemra men will do anything to get some even to say "I love you". Call me cynical but thats the way of life you can not trust anyone.


Im With U Girl :p those bastards :(
 

NRG

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
98
Pikët
0
Vendndodhja
Anywere!
Titulli: Sa e lehtë dhe sa e vështirë është të thuash fjalën "Të DUA"ë

Keto jane fjale zhgenjimi. Jeta vashdon...........
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,090
Pikët
113
Përgjigje e: Sa e lehtë dhe sa e vështirë është të thuash fjalën "Të DUA"ë

Sa eshte e lehet fjala TE DUA..? pffff

ka 5 germa me ''space'' ne mes (TE_DUA) dhe me nje frym e thot ....

po ec e beso dhe verteto se sa kushton.....:S
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,090
Pikët
113
Përgjigje e: Sa e lehtë dhe sa e vështirë është të thuash fjalën "Të DUA"ë

Reine ;)

+ Lehte per ta thene , veshtire per ta mbajte
 

BATO

______
Anëtar
Jan 23, 2011
Postime
5,944
Pikët
0
Përgjigje e: Sa e lehtë dhe sa e vështirë është të thuash fjalën "Të DUA"ë

Unë mendoj se nuk është e domosdoshme dhe as e nevojshme ta thuash këtë fjalë.

Ka plot gjëra të tjera me të cilat mund të tregosh që e do.
 
Top