• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Sa e vlersoni ju shoqerin dhe pse e vlersoni ë

Firewall

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
124
Pikët
18
Vendndodhja
Tirane
Per veten time them se e vlersoj shum shoqerin, sepse eshte pjes e jetes ku deri diku te ndihmon te ecesh para dhe te ndash disa nga momentet e jetes tende sado te hidhura apo te lumtura te jen ato, ku mund te besh nje bised te kendshme, mund te pish nje kafe, mund te punosh, mund te defrehesh etj.. me radh :)
 

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Titulli: Sa e vlersoni ju shoqerin dhe pse e vlersoni ë

Sigurisht qe e vleresoj shume shoqerine persa kohe e ndjej pjese timen,te dites time,te ndodhive te mia te perditshme,te emocioneve te mia pozitive dhe negative ..!!
Jane pikerisht miqte ata qe i japin nje sens te vecante qenies time,ata qe shpeshhere me bejne te ndihem me e plotesuar panvaresisht suporteve te tjera qe mund te kem nga njerezit perreth. I dua shume miqte e mi sepse tek ta gjej vetveten,tek lojerat tona,tek shakate,tek sygjerimet,ndoshta edhe tek kritikat qe nuk mungojne ne nje rreth konfidencial qe kujdesemi shume per njeri tjetrin :)!

Padiskutim qe shoqeria eshte nje pjese e rendesishme e jetes se nje njeriu ..
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: Sa e vlersoni ju shoqerin dhe pse e vlersoni ë

SHoqeria vlersohet dhe duhet dhe zgjedhur, se nganjeher shoqeria ta dresh kur i thon, un e vlersoj shoqerin se vet fjala ka shum kuptime "SHOQERI"
1 nuk te len te ndihesh vetem
2 argetim
3 U RRITSH ME SHOK E SHOQE KUR I THON DHE LLAFIT..
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,958
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: Sa e vlersoni ju shoqerin dhe pse e vlersoni ë

Jep me shume se sa te japin pasi do ndjehesh edhe me i mire ne zemren tende po pataj varet sipas njerezve se ndodh qe shoqeria qe jep te mos jete e pelqyer nga gati asnjeri , po edhe anasjelltas ndodh qe shoqeria qe te ofrohet do te te sjelle qofte vese ne jete apo banalitete .

Keshtu qe ne varesi te njerezve eshte rendesia e shoqerise .
 

Jolene

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
19,002
Pikët
226
Vendndodhja
Aty ku jane kujtimet e vjetra e t’presin t’rejat!
Përgjigje e: Sa e vlersoni ju shoqerin dhe pse e vlersoni ë

Shoqeria ze nje vend shume te rendesishem ne jeten tone ( SHOQERIA E VETRTET AMA)

Mua si person me ndihmon cdo dite, ne cdo gje qe bej, ne shume vendime qe marr. Nuk kam shoqeri shume te hapur, mjafton dikush qe me kupton edhe me rrespekton, dhe ate e kuptoj ne veprime.
Nuk jam nga ato qe i lepihem gjithkujt vetem per te then qe kam shume shoqeri ose per te rene ne sy.
 

Buzeqeshje

E Bekuar
Anëtar
Oct 3, 2010
Postime
9,074
Pikët
113
Përgjigje e: Sa e vlersoni ju shoqerin dhe pse e vlersoni ë

Shoqerine e vleresoj shume pasi ata jane njerezit te cilet kemi zjedhur per te kaluar pjesen me te madhe te kohes tone.Kam nje shoqeri ne te cilen gjithcka eshte reciproke dhe jemi te kuptueshme keshtu qe per mua ka shum vlera ....
 

ediplus

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 23, 2010
Postime
134
Pikët
0
Vendndodhja
Me kembe ne toke
Përgjigje e: Sa e vlersoni ju shoqerin dhe pse e vlersoni ë

E vleresoj shume pasi sa me shume shoqeri te kesh aq me te lehta behen sfidat e jetes, ne cdo hap qe hedh perpara eshte e pranishme shoqeria, asgje nuk behet pa shoqerine, kuptohet qe dhe ti i jep asaj. Cdo hall, gezim, argetim, dite te mira dhe te veshtira te gjitha ndahen me shoqerin
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,179
Pikët
113
Përgjigje e: Sa e vlersoni ju shoqerin dhe pse e vlersoni ë

Shoqeria ze nje vend shume te rendesishem ne jeten tone ( SHOQERIA E VETRTET AMA)

Mua si person me ndihmon cdo dite, ne cdo gje qe bej, ne shume vendime qe marr. Nuk kam shoqeri shume te hapur, mjafton dikush qe me kupton edhe me rrespekton, dhe ate e kuptoj ne veprime.
Nuk jam nga ato qe i lepihem gjithkujt vetem per te then qe kam shume shoqeri ose per te rene ne sy.[/QUO
tamam,llafet e teperta jane fukarallek.
lg
 
Top