• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Sa gjuhë dini të flisni ?

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,372
Pikët
113
Vendndodhja
Une per vete vetem Italisht dhe pak anglisht, Tani pres pergjije nga ju te dashur antare. Shprehuni lirshem..
 

Fierake_Omel

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
40
Pikët
0
di shqip, albanian, albanese..lool
bej shakaaa :p lol
di anglisht, shqip edhe spanjisht
 

Geri

half man, half amazing
Staff member
Morning Star
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
2,712
Pikët
113
Vendndodhja
Tirane
Anglisht & Italisht
 

ada

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 10, 2009
Postime
9
Pikët
0
Vendndodhja
Germany
Gjermanisht , Italisht


pak Shqip , sa per chat :p
dhe me Spanjollet merrem vesh nga pak nga Italishtja .
 

NRG

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
98
Pikët
0
Vendndodhja
Anywere!
Titulli: Sa gjuhë dini ti flisniëëëë

English, Spanish & Italian pak French
Albanian sigurisht
 

ariannn

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
34
Pikët
0
Titulli: Sa gjuhë dini ti flisniëëëë

english,norvegian,,,,,kuptoj espania pak,edhe french diku 30-40 fjale :p,,,,,, dhe vetem "shqipja" me rrjedh neper gjak
kurse i di numrat ne anglisht,frangjisht,spanjollisht,norvegjisht,serbisht (N),,,gjermanisht, italisht;;;;;
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: Sa gjuhë dini ti flisniëëëë

UN FLAS shum mir italisht se ktu jam rritur ,pak anglisht e kam studju frengjisht por dhe ket pak e flas..
 

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
642
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco
Re: Sa gjuhë dini ti flisniëëëë

E Folur
shum mir:shqip.frengjisht.italisht.greqisht

mesatarisht:
anglisht

E Shkruajtur
shum mir:shqip.frengjisht

mesatarisht:italisht.anglisht

per greqishten me then te drejten skam dashur asnjher ta mesoj ta shkruaj ate gjuh gabelesh u mjaftova ta flas rjedhshem
 

ChocolatE_DiamonD

*BitterSweet*
Anëtar
Sep 13, 2009
Postime
458
Pikët
0
Vendndodhja
Where you cant tell me what to do
Titulli: Sa gjuhë dini ti flisniëëëë

anglisht

italishten e harroj dite per dite e me shume ..po te pakten kuptoj kta meksikanet kur flasin ktu nga qe jane shume te ngjashme


Shqip dhe kte e harrojme cdo dite qe kalon unfortunately
 

AcD

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 13, 2010
Postime
137
Pikët
0
Vendndodhja
usa
Titulli: Sa gjuhë dini ti flisniëëëë

Frengjisht, Greqisht, Icik Rusisht,Italisht Dhe Anglisht :D
 
Top