• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Sa here shkoni ne "NIGHT CLUBS"

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,604
Pikët
113
Vendndodhja
Sa here shkoni ne "NIGHT CLUBS" apo ne tallava se ka dal ne mode keto kohet e fundit
 

TIRONSJA

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 31, 2010
Postime
43
Pikët
0
Vendndodhja
Honelulu
Përgjigje e: Sa here shkoni ne "NIGHT CLUBS"

shkoj noj muzike por night clubs cdu une mer jahu noj muzike shqip mka more molli me thone drejten ka kohe qe skom shku se kshu muzike tjter boooo me dhimje koke sa dush mer cdo fund jave ejj cuna se kom kohe pa shku tallava ka noj njeri noj menje lol
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,090
Pikët
113
Përgjigje e: Sa here shkoni ne "NIGHT CLUBS"

hic nuk dal as ne NIGHT ClUBS as naper TALLAVA
 

Diellza

Super Anëtar
Anëtar
Jan 20, 2010
Postime
213
Pikët
28
Përgjigje e: Sa here shkoni ne "NIGHT CLUBS"

Njehere ne vit me jep liridalje burri :D
 

alem_de

Super Anëtar
Anëtar
Apr 12, 2010
Postime
995
Pikët
38
Vendndodhja
Gjermani.
Përgjigje e: Sa here shkoni ne "NIGHT CLUBS"

Une nuk shkoj neper lokale te tilla.Shkoj vetem neper restorante me nivo.
 

Ksanthi

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 15, 2010
Postime
177
Pikët
0
Përgjigje e: Sa here shkoni ne "NIGHT CLUBS"

Nuk shkoj ne clabe se sme le cuni , kam ate argetimin e dites dhe te nates.
 

kriko

Anëtar
Anëtar
Sep 4, 2010
Postime
143
Pikët
18
Vendndodhja
ketu afer
Përgjigje e: Sa here shkoni ne "NIGHT CLUBS"

Ca te bej un se e gjith qyteti esht ku jetoj NICHT CLUBS keshtu qe deshte apo jo do shkosh ndonjeher ...vend i degjeneruarve ku buri martohet me bur e gruaja me grue................
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: Sa here shkoni ne "NIGHT CLUBS"

po gabon edhe ty mu martu me burre ?????!!! hahahahaha
Rrespekt kriko
 

Marina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 27, 2010
Postime
676
Pikët
0
Vendndodhja
N'prishtin
Përgjigje e: Sa here shkoni ne "NIGHT CLUBS"

Sa her qe mjepet munsia per me gjet noi karte iden per me u fut :D
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Sa here shkoni ne "NIGHT CLUBS"

Mund të them pa problem, çdo fundjavë (e premte - e shtunë). Ato tallavat as që i duroj dot, më zë koka direkte sa dëgjoj "O lelelele lejle"...
 

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Përgjigje e: Sa here shkoni ne "NIGHT CLUBS"

Jo shume shpesh!
I frekuentoj me teper kur behemi nje grup miqsh per te kaluar nje mbremje ndryshe ... !
 

Disturbed

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 20, 2010
Postime
109
Pikët
0
Vendndodhja
Kosovë
Përgjigje e: Sa here shkoni ne "NIGHT CLUBS"

- asnjiherë...
- nuk me pelqen muzika e Rihanav , lejdi gagav...beyoncav..., I hate...-brr-
 

alem_de

Super Anëtar
Anëtar
Apr 12, 2010
Postime
995
Pikët
38
Vendndodhja
Gjermani.
Përgjigje e: Sa here shkoni ne "NIGHT CLUBS"

Jeta e nates nuk eshte per mua.Por restorantet i frekuantoj shume.Po jo mbas ores 23.
 
Top