• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Sa i fusni hundet ne punet e te tjereve?

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,090
Pikët
113
A ju pelqen te merrni vesh cdo gje qe ndodh rreth jush?

A ju pelqen te nderhyni ne punet e tjereve?

A ju pelqen kur te tjeret nderhyjne ne punet tuaja?


....
 

Jolene

Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
19,444
Pikët
226
Vendndodhja
Aty ku jane kujtimet e vjetra e t’presin t’rejat!
Përgjigje e: Sa i fusni hundet ne punet e te tjereve?

A ju pelqen te merrni vesh cdo gje qe ndodh rreth jush? Nqs ka lidhje me mua po !

A ju pelqen te nderhyni ne punet e tjereve? Edhe kur me pyesin per dicka ndihem pak ne siklet, te nderhyj? JO !

A ju pelqen kur te tjeret nderhyjne ne punet tuaja? Varet, jo gjithkush !
 

mary

DELIRIO
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
1,009
Pikët
38
Vendndodhja
diku ne univers
Përgjigje e: Sa i fusni hundet ne punet e te tjereve?

A ju pelqen te merrni vesh cdo gje qe ndodh rreth jush?....
me pelqen te informohem mbi gjerat qe me rrethojne, deri diku..

A ju pelqen te nderhyni ne punet e tjereve?
absolutisht jo!!!nese dikush me kerkon mendimin per dicka them ate qe mendoj, nese me kerkojne mendimin per dike, nuk jap mendime sepse cdonjeri nga ne duhet te krijoje idene e vet persa i perket dikuj tjeter..
A ju pelqen kur te tjeret nderhyjne ne punet tuaja?

....
absolutisht jo , eshte gjeja qe me con ne zemerim total nese dikush nderhyn ne jeten time pa ja kerkuar une
 

iDeA

DiNaMiKe
Staff member
Anëtar
Nov 20, 2011
Postime
4,362
Pikët
113
Vendndodhja
BLITZKRIEG
Përgjigje e: Sa i fusni hundet ne punet e te tjereve?

Varet kush eshte ?
Personat qe i perkasin familjes time, nderhyje aq sa kam pergjegjesi dhe detyre. Nuk me pelqen te kushtezoje zgjedhjet e tyre, nderhyje atehere kur me kerkohet nje opinion, me behet nje pyetje, me kerkohet nje keshille apo nje ndihme per nje zgjedhje.
Tek personat qe i kam dobesi shpirterore nderhyje por kerkoje te jem shume tolerante dhe e pergjegjshme ndaj tyre thjeshte meraku me con te jem insistuese "ndonjehere".
 

Mistrece

...
Staff member
Anëtar
Aug 21, 2011
Postime
18,461
Pikët
113
Përgjigje e: Sa i fusni hundet ne punet e te tjereve?

Une zakonisht shoh punen time dhe nuk le askend te me nderhyje ne jeten private. I kam ngjare tim eti, edhe per ndonje person te dashur qe do doja te vepronte ndryshe jam shume e permbajtur ne fjale, jo me te çaj koken me punet e te tjereve.
 

OneLL..&

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2011
Postime
631
Pikët
0
Përgjigje e: Sa i fusni hundet ne punet e te tjereve?

Askend nuk e lejoj,po edhe un jam ajo qe nuk merem me gjera te kota!
 

tété

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2010
Postime
1,710
Pikët
0
Vendndodhja
Do te me besh gje vizite?
Përgjigje e: Sa i fusni hundet ne punet e te tjereve?

I fus deri sa te ket vend per kete hunden time si patellxhan...:lol:

Per te tjeret, as qe buhet fjale ti fusin ne punet e mia.
 

shoku_tanku

O Sali o hero gjith shqipria ty te do
Anëtar
Jan 2, 2011
Postime
37,662
Pikët
113
Vendndodhja
ne vithen e peles se hazdisur
Përgjigje e: Sa i fusni hundet ne punet e te tjereve?

zakonisht me kapin per hunde dhe me terheqin dhunshem ne ceshtje private por qe te jem i sinqerte nuk eshte se e pres me ndonje entusiazem te madh kete deshiren qe kane te tjeret te me bejne pjese te puneve te tyre...
 

Hello Kitty

❤☆҉‿★ Ŧђαήк ¥☺ů ★☆҉‿❤
Anëtar
Feb 8, 2011
Postime
15,369
Pikët
113
Përgjigje e: Sa i fusni hundet ne punet e te tjereve?

A ju pelqen te merrni vesh cdo gje qe ndodh rreth jush?

A ju pelqen te nderhyni ne punet e tjereve?

A ju pelqen kur te tjeret nderhyjne ne punet tuaja?


....
Pufke, vete pyetja - "Sa i fusni hundet ne punet e te tjereve?" eshte futje e hundeve ne punet e te tjereve..ahhhaaha.
 

Fiore

ON/OFF
Anëtar
Mar 3, 2012
Postime
915
Pikët
0
Vendndodhja
Venus
Përgjigje e: Sa i fusni hundet ne punet e te tjereve?

vetem kur bej ndonje thashethem te pademshem.:p
 

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
52,295
Pikët
113
Vendndodhja
🇦🇱
Përgjigje e: Sa i fusni hundet ne punet e te tjereve?

A ju pelqen te merrni vesh cdo gje qe ndodh rreth jush?

A ju pelqen te nderhyni ne punet e tjereve?

A ju pelqen kur te tjeret nderhyjne ne punet tuaja?


....
Jo s'jam hic kurioze, ndaj puneve te te tjereve.....dhe s'me pelqen te nderhyje ne jeten/punen e te tjereve.... kam boll halle/arsye te merrem me timen, dhe s'me pelqen te me nderhyjne te tjeret ne jeten punet e mia.. Pothuajse e kane te qarte tani k'te fakt familja dhe rrethi shoqeror qe me rrethon... kshuqe jam rehat :)
 

SERAFIM DILO

Anti Busavata
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
9,543
Pikët
48
Përgjigje e: Sa i fusni hundet ne punet e te tjereve?

Po te kete raki te mire,pse jo !
 

Kulpra

A.
Anëtar
Jul 19, 2012
Postime
4,796
Pikët
0
Vendndodhja
Në syrin e ëndrrave
Përgjigje e: Sa i fusni hundet ne punet e te tjereve?

A ka mundesi te tjeret mos futin hundet ne punen time ? lol
Asnjehere s'me ka interesuar c'ben dikush
 

Hello Kitty

❤☆҉‿★ Ŧђαήк ¥☺ů ★☆҉‿❤
Anëtar
Feb 8, 2011
Postime
15,369
Pikët
113
Përgjigje e: Sa i fusni hundet ne punet e te tjereve?

Mamaja ime thote: S'me le "hunda ime e madhe" (problemet e mia, dmth) te shoh hunden e tjetrit!

S'ka si te merresh me problemet e tjetrit, kur gjithesecili eshte i mbytur ne hallet e problemet e veta!
 

Viking

“Ju flisni pas shpine,kur unë kthej kokën heshtni”
Anëtar
Sep 29, 2010
Postime
20,448
Pikët
113
Përgjigje e: Sa i fusni hundet ne punet e te tjereve?

A ju pelqen te merrni vesh cdo gje qe ndodh rreth jush?

A ju pelqen te nderhyni ne punet e tjereve?

A ju pelqen kur te tjeret nderhyjne ne punet tuaja?


....
Vdes fare mo kur e kap nga hundet tjetrin kur i ka fut ke punet e mija sidomos kur o femer.
 

Iness

Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ••Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
Anëtar
Sep 8, 2013
Postime
4,457
Pikët
0
Përgjigje e: Sa i fusni hundet ne punet e te tjereve?

1-Varet, per gjera qe jane te rendesishme per mua,, dua ti mare vesh!...per te tjerat jo as qe me interesojne
2-Jo,jame shume e zene me punet e mia
3-Jo,sdua hunden e askujt ne ne punet e mia ( pervec familjes time)
 

kanina

V.I.P
Anëtar
Feb 2, 2011
Postime
15,289
Pikët
113
Përgjigje e: Sa i fusni hundet ne punet e te tjereve?

 

Loreal

V.I.P
Anëtar
Sep 4, 2010
Postime
5,777
Pikët
113
Përgjigje e: Sa i fusni hundet ne punet e te tjereve?

1. As qe me intereson!

2. Jo

3.Jo, megjithse i fusin``Ec``
 

Elina

V.I.P
Anëtar
Feb 4, 2013
Postime
2,526
Pikët
113
Vendndodhja
Ne lotin e gezimit.
Përgjigje e: Sa i fusni hundet ne punet e te tjereve?

A ju pelqen te merrni vesh cdo gje qe ndodh rreth jush?-
Te mirat me pelqen te merren vesh, te kqijat jo.

A ju pelqen te nderhyni ne punet e tjereve?
Nese kane nevoje per ndihme ...ndoshta do te me pelqente ,pa prish pune askujt.


A ju pelqen kur te tjeret nderhyjne ne punet tuaja?
Varet nga punet dhe situata qe mund te ndodhem.
Ne pergjithsi, normal qe nuk me pelqen.
 
Top