• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Sa i holle eshte kufiri mes urrejtjes dhe dashurise?

luleshtrydhe

V.I.P
Anëtar
May 4, 2016
Postime
2,491
Rezultati i reagimit
800
Pikët
113
Jo edhe un me t’nigjume flas se vet nuk e maj mend hic. :)
Ja nje pyetje qe te verteton nese te kane thene te verteten apo te kan genjyer. Si e ke formen e kokes? 😁 .... po ta kesh te shtremet dhe me gunga ta kan fut, ke lind ne shtepi ene te kan ven direkt te kashta 🤪
 
Anëtar
Jan 30, 2012
Postime
7,511
Rezultati i reagimit
75
Pikët
48
Ja nje pyetje qe te verteton nese te kane thene te verteten apo te kan genjyer. Si e ke formen e kokes? 😁 .... po ta kesh te shtremet dhe me gunga ta kan fut, ke lind ne shtepi ene te kan ven direkt te kashta 🤪
Ne hunda me vjen pak me maje, po kshu pergjithesisht pa gunga. Kam edhe nje gunge na mrapa kokes ne lartesi te hundes. Mos kam lindur ne ahur pa dashje? :)
 

ciarli

Anëtar
Anëtar
Apr 25, 2018
Postime
271
Rezultati i reagimit
9
Pikët
18
..mjaft tani me keto historite me katunar e karate se dolet fare nga tema cuna.
Urrejtja lind si shkak i ndonje helmi te brendshem toksinave te gjendrave tiroide qe arrijne ne tru ndersa dashuria eshte nje gjendje dehje kur mungon urrejtja apo mbivleresim i nje situate. Gjendja normale arsyeja apo sic shfaqet shpesh ne popull llogjika e thjeshte pa ndjenja eshte dicka e rralle. Te pakten keshtu e mendoj une..perse cfare ka tjeter.
 
Top