• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Sa i rendesishem eshte opinioni i te tjereve per ty ...

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Sa i rendesishem eshte opinioni i te tjereve per ty....???

Ne rast se degjon dike qe mermerit nje fjale jo shume pozitive per ty,edhe pse ai/ajo nuk te njeh shume mire....si do te reagosh... ?
Do te bejne pershtypje fjalet e asaj/atij, apo se cfare thone te tjeret nuk kane rendesi per ty...?!

Ti e njeh veten dhe kjo mjafton per ty apo te vret ajo qe te tjeret mendojne per ty nese nuk eshte reale....?!
 

OnLy

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 10, 2009
Postime
155
Pikët
0
Vendndodhja
Aty Ku Tymi Ska Te Sosur
Përgjigje e: Sa i rendesishem eshte opinioni i te tjereve per ty ...

Nuk Me Vret Aspak Opinioni Te Tjerve Qoft Pozitive Ose Negative,Cdokush Ka Nga Nje Opinion Edhe Pse Disa S`mund Ta Din, Por Prap Ska Pse Te Me Vras Opinioni ,Sepse Shume Njerez Nga Qe Skan Pune E Zanat Meren Me Thashetheme...........
 

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Përgjigje e: Sa i rendesishem eshte opinioni i te tjereve per ty ...

Ne momentin e pare qe mund te degjoj nje peshperime negative per veten ( gje e cila nuk ndodh shpesh) normalisht qe nuk do ndihem shume mire por njekohesisht kjo varet edhe nga personi qe me pergojon! Nese eshte dikush qe nuk ka rendesi per mua,qe nuk me njeh dhe nuk e njoh mjaftueshem nuk perben interes mendimi i tij/saj per mua dhe e injoroj,ne te kundert normalisht qe do ndihesha disi keq nese do degjoja fjale jo negative nga persona me te cilet pretendoj te kem relata te aferta !
 

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
642
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco
kushdo qofte personi sme prek aspak mendimi ose opinioni tij per mua per ta thene me qarte e injoroj totalisht ate qe mund te shprehe dikush ne drejtimin tim perjashto ketu familjen biologjike
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Sa i rendesishem eshte opinioni i te tjereve per ty ...

Pervecse atij rrethit te ngusht shoqeror, ketu perjashto ate familjar. Nuk me ben aspak pershtypje, dhe kam nje natyre qe i injoroj ne heshtje, pa u hakmarre apo pa ja kthyer ne te njejten monedh. Duke ja lene te nenkuptoj qe mua as me ngroh dhe as me ftoh mendimi i dikujt qe nuk ka rendesi ne jeten time.
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Sa i rendesishem eshte opinioni i te tjereve per ty ...

per mua rendesi ka opinioni per rrethin qe me njef...ndryshe nuk ka as lidhje pse te lodhem une te mendoj tjeret...kur nuk kam lidhje me ato.shof punen time e jo te tjerve...
peace out!!
 

born_to_love

elektron i lire
Anëtar
Mar 6, 2010
Postime
87
Pikët
0
Vendndodhja
Greece
Përgjigje e: Sa i rendesishem eshte opinioni i te tjereve per ty ...

Dhe un jam qenie njerzore dhe si gjithe te tjeret kam virtytet,cilesite,por dhe te metat e mia...Nuk jam perfekt,bej dhe un gabimet e mia si gjithe te tjeret...Pranoj kritika dhe verejtje nga te tjeret por jo nga te gjithe.Me "vret" veshin kritika e dikujt qe un vleresoj vertet si karakter,ndersa fjalet e atyre qe nuk me njohin dhe nuk me gjykojne per ate qe un jam vertet i shumezoj me "zero" !
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Sa i rendesishem eshte opinioni i te tjereve per ty ...

Varet se si eshte ai njeri ca kategorie ka qe mund te flasi ..un i ndaj gjonat nese eshte Familja ime ,shoqeria ime....dhe prekem per te tjere i shumzoj me 0 i rras IGNORE ;)
 

orkidea

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 18, 2009
Postime
215
Pikët
0
Vendndodhja
n'ajer
Përgjigje e: Sa i rendesishem eshte opinioni i te tjereve per ty ...

Skema e te panjohurve nuk para me ben pershtypje :)

E personave qe kam kontakte te vazhdueshme deri diku me ben te mendohem
 

ChocolatE_DiamonD

*BitterSweet*
Anëtar
Sep 13, 2009
Postime
458
Pikët
0
Vendndodhja
Where you cant tell me what to do
Përgjigje e: Sa i rendesishem eshte opinioni i te tjereve per ty ...

Kur kam respekt per nje person ose ndjenja me te thella e me te komplikuara se kaq ma ndjen i cik drejt me thene...

Por ama eshte nje gje qe me acaron ne kulm me shume se cdo gje tjeter ne kete bote...ata qe me akuzojne pa te drejte per dicka qe se kam bere & shkojne lart e poshte me kto llafe..atehere watch out se ti po trillon per mua cfare te te doje qefi pse jo ti bejme te verteta...
 

Robbery

V.I.P
Anëtar
Dec 29, 2010
Postime
6,891
Pikët
113
Përgjigje e: Sa i rendesishem eshte opinioni i te tjereve per ty ...

0/10 i atyre qe nuk njof dhe nuk me njohin..
9/10 i atyre qe i dua shume..:D
 

Besoja

V.I.P
Anëtar
Mar 2, 2011
Postime
716
Pikët
93
Vendndodhja
TIRANE, Shqiperi
Përgjigje e: Sa i rendesishem eshte opinioni i te tjereve per ty ...

Jo se nuk ka rëndësi se çfarë thonë apo do thonë njerzit për mua, por më shumë ka rëndësi se çfarë do tu them unë atyre.
 

dbh

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 19, 2010
Postime
598
Pikët
0
Përgjigje e: Sa i rendesishem eshte opinioni i te tjereve per ty ...

Opinioni i te tjereve per ty apo i joti sipas asaj qe ti mendon se te tjeret mendojn per ty?

Mendimi i te tjereve per ty ka shume rendesi sepse tregon vendin ku je ne shoqeri, eshte nje informacjon jetik per te jetuar ne te!
 

HELEN OF TROY

Jeta vazhdon
Anëtar
Apr 17, 2010
Postime
1,311
Pikët
38
Vendndodhja
prane teje
Përgjigje e: Sa i rendesishem eshte opinioni i te tjereve per ty ...

Jam dakort me parafolsin .....
edhe gjithmon i degjoj sepse kjo me ndihmon te behem me e mire edhe te rregulloj dicka qe une nuk mund ta diktoj ne karakterin tim
 

unlovely

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 11, 2009
Postime
483
Pikët
0
Vendndodhja
Lost in the air
Përgjigje e: Sa i rendesishem eshte opinioni i te tjereve per ty ...

varet kush i thot,ta thot familja ose dikush qe e kam shum perzemer ka mundesi qe dhe ulem e mendoj,por per njerez qe sme njohin ose qe mendojne se me njohin hic:):)
 
Top