• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Sa je i kënaqur me platformën e re të forumit?

Sa je i kënaqur me platformën e re të forumit?

 • S’ka ku vete më mirë – mrekulli

  Votes: 7 46.7%
 • Shumë më mirë/praktike se platforma e mëparshme

  Votes: 6 40.0%
 • mirë

  Votes: 0 0.0%
 • Ka ca të meta, por të tejkalueshme

  Votes: 1 6.7%
 • Çka

  Votes: 0 0.0%
 • S’më pëlqen fare

  Votes: 2 13.3%

 • Total voters
  15
 • Poll closed .

edlin

V.N.P
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
6,541
Rezultati i reagimit
868
Pikët
113
Nuk më pëlqen.... unë e du platformë bashkëqeverisje... gju më gju me popullin
 

Kasëmi

VI I MCMLXXIII
Anëtar
Aug 13, 2019
Postime
1,905
Rezultati i reagimit
355
Pikët
83
Kjo eshte pyetje per bariun... ne dele jemi e do kullosim ku te na cojne..
 

Kasëmi

VI I MCMLXXIII
Anëtar
Aug 13, 2019
Postime
1,905
Rezultati i reagimit
355
Pikët
83
Spiunlleqet e tua as hasmi nuk i beson me...
 

Gi de Masha

V.I.P
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
14,406
Rezultati i reagimit
1,045
Pikët
113
Location
Danimarkë
4B5A81DE-281B-43B5-A003-958C2C226F13.png

A ju vijne edhe juve ne telefon njoftime keshtu kur ka ndonje postim te ri ne forum?
 

Zana

e....Thjeshte
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
29,892
Rezultati i reagimit
2,793
Pikët
113
No edhe kjo Na duhet . 😅
Po ty c’ne qe te vijne?
 

Kasëmi

VI I MCMLXXIII
Anëtar
Aug 13, 2019
Postime
1,905
Rezultati i reagimit
355
Pikët
83
Kungujt ne cdo platforme ti vesh perseri kunguj mbeten.... ``fumato``
 
Top