• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Sa ore ne dite beni gjume ?

Sa ore ne dite beni gjume ?

 • me shume se nje ore

  Votes: 0 0.0%

 • Numri i votuesve
  2
 • Poll closed .

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Sa ore ne dite beni gjume ?

hic fare
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Sa ore ne dite beni gjume ?

ohh...skemi shance te flejme diten..ketu spara flejne diten :D se jemi gjithe diten ne pune haha...ne shqiperi kur shkoj atje flehet se ske ça ben :p
 

Marina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 27, 2010
Postime
676
Pikët
0
Vendndodhja
N'prishtin
Përgjigje e: Sa ore ne dite beni gjume ?

Gjith diten tme lesh te flej, flej vallaj :D
 

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
14,879
Pikët
113
Përgjigje e: Sa ore ne dite beni gjume ?

5 deri ne 6 ore ,ne mjes ngrihem si ushtari ne 6 te mjesit:D

Ti pjatalarse ktu lart,akoma kohen me diell e keni ;)

Do mberthifesh mi, mos me rri me rroba banjo:pse do me ftofesh:D

kiss kiss stella_senza_cielo
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Sa ore ne dite beni gjume ?

Nuk mbaj mend kur ka qënë hera e fundit që kam fjetur në drekë. Që fëmij e kam pasur shumë besdi gjumin e drekës, më çorientonte të gjithë ditën dhe se merrja mundimin ndonjëherë të flija. Edhe natën fle shumë pak, asnjëherë më shumë se 5-6 orë, mesatarisht tek 4 - 5 orë.
 

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
14,879
Pikët
113
Përgjigje e: Sa ore ne dite beni gjume ?

po qe spo me kujtohet kush me thoshte pjata larse....po mos je gje ajo qe "eshte si yll" ti schatz??? hahaha...me diell ketej me diell...sa doli ylberi hahaha
Po vetem nji te thonte ty pjatalarse ...hahahahahahahaha

Yep ;)

E mire mer dhe per mua pak rreze dielli,se ktej na myti koha e keqe:(
 

unejsa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
386
Pikët
0
Vendndodhja
Shijak
Përgjigje e: Sa ore ne dite beni gjume ?

Vallahi gjumin e drekes e kam harruar ka ca koh nuk kam shanse te shtrihem dhe nese qelloj te shtrihem sa te shtrihem do vijne te me therrasin te shtepis per te ber ndonje pune
por po harrojme dhe gjumin e nates mi mbetem deri nga ora 2 e mengjesit ne forum dhe kush shkoj te shtrihem ngrihem kush e di sa har gjete nates qe mbulloj mbesat se me zbulohen dhe ne oren 06:30 me duhet te ngrihem
ahhhhhhhhhh gjume ore gjume
 

WALCHIRIA

Best Of Me
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
4,195
Pikët
113
Përgjigje e: Sa ore ne dite beni gjume ?

Ne drek flej me raste festash kur e kam vezen ne ... per gjume , po pasi cohem bohem pishman si dreqi ...
 

Marina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 27, 2010
Postime
676
Pikët
0
Vendndodhja
N'prishtin
Përgjigje e: Sa ore ne dite beni gjume ?

Mu mzen dreka ngjum po :D po qe te cohem ne mjes e masanej te flej ne drek prap ose dhe me u shtri ska bo noi her vaki -pff-
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Sa ore ne dite beni gjume ?

Mu mzen dreka ngjum po :D po qe te cohem ne mjes e masanej te flej ne drek prap ose dhe me u shtri ska bo noi her vaki -pff-
Mund ta transkriptosh pak këtë që ke shkruar, kam 10 minuta që e lexoj, po prap s'po e kuptoj!
 

Marina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 27, 2010
Postime
676
Pikët
0
Vendndodhja
N'prishtin
Përgjigje e: Sa ore ne dite beni gjume ?

Ca dmth TRANSKRIPTOSH ?? Se nuk e kapish :)
 

Marina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 27, 2010
Postime
676
Pikët
0
Vendndodhja
N'prishtin
Përgjigje e: Sa ore ne dite beni gjume ?

Ateher, qe ta kuptosh ti cuno un desha me thon qe un jom kaq gjumashe saqe dreka shpesh her me kap ne gjum pa u zgju fare ne mjes
por nuk me ka ndodh as iher qe te cohem ne 7 te mjesit prsh dhe ne oren 2 tja rras prap gjumit.
Ket desha me thon

P.S Amon mos mthuj qe se kapishe as ket se mezi gjeta fjalet me ta shpjegu
se per bela gjuhen mem aha e qaj -pff-
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Sa ore ne dite beni gjume ?

Ateher, qe ta kuptosh ti cuno un desha me thon qe un jom kaq gjumashe saqe dreka shpesh her me kap ne gjum pa u zgju fare ne mjes
por nuk me ka ndodh as iher qe te cohem ne 7 te mjesit prsh dhe ne oren 2 tja rras prap gjumit.
Ket desha me thon

P.S Amon mos mthuj qe se kapishe as ket se mezi gjeta fjalet me ta shpjegu
se per bela gjuhen mem aha e qaj -pff-
Oj ti goce mo mirë fol alla katnorshe anej ka Priska, t'kuptoj pa problem, kur munohesh me i përshtat fjalët m'duket si Kinesçe :p

Të kom kuptu, po ho mo u lodh mo :D
 
Top