• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Sa puthje keni marrë ose dhënë sot?

Emilia

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
56
Pikët
0
Përgjigje e: Sa puthje keni marre... ose dhene sot ? ?

asnje sot - :O

p/s ta shofin ata , do kerkojne !!!
jk
 

Diellza

Super Anëtar
Anëtar
Jan 20, 2010
Postime
202
Pikët
28
Përgjigje e: Sa puthje keni marre... ose dhene sot ? ?

1 ne mgjes
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Sa puthje keni marre... ose dhene sot ? ?

Kam marrë dhe kam dhën, po sa nuk e di, pasi nuk i numëroj. Vijnë natyrshëm dhe i jap natyrshëm :)
 

God'o

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 7, 2010
Postime
173
Pikët
0
Vendndodhja
Ireland
Përgjigje e: Sa puthje keni marre... ose dhene sot ? ?

Dobët sot u lodhëm në fundjavë :p
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,150
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Sa puthje keni marre... ose dhene sot ? ?

Oltina na kape keq sot sepse skena mare fletore me vete me i shkrujt . :p
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Sa puthje keni marre... ose dhene sot ? ?

booooooo as kam mar as nuk kam dhen :)
 

Marina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 27, 2010
Postime
676
Pikët
0
Vendndodhja
N'prishtin
Përgjigje e: Sa puthje keni marre... ose dhene sot ? ?

Kam shum koh qe as nuk kam mar as nuk kam dhen :(
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: Sa puthje keni marre... ose dhene sot ? ?

AlbonitA mbase spaske more sot!

hahahahahaha
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: Sa puthje keni marre... ose dhene sot ? ?

hahahahahahaha ani de po prej mue nje puthje lol
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: Sa puthje keni marre... ose dhene sot ? ?

kalofsh mire moter, dhe cdo te mira, thashe vetem te shty te qeshesh pak, se kishe qene e merzitur!
 
Top