• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Sa te aferm jeni me vellezerit dhe motrat tuaja??

SmiLey

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 1, 2010
Postime
1,274
Pikët
0
Vendndodhja
Negli occhi suoi! ♥ ♥
Sa mire ndjehesh kur ja tregon sekretet nje shoku apo shoqe. Aq me mire eshte kur e hap zemren me personin qe ta ka falur Zoti si dhurate me te vlefshme: Motren dhe Vellain

Sa te aferm jeni me ato?
Sa u besoni atyre?
Sa din ta mbajne sekretin tend ato?

Diskutoni
 

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Përgjigje e: Sa te aferm jeni me vellezerit dhe motrat tuaja??

Vellain e kam me te vogel se vetja,per te mos thene te vogel ne moshe qe nuk mund te me kuptoje per gjithcka gjithsesi ka situata qe i ndaj me te por kam mendimin qe nese do ishte disi me i rritur do kisha mundesine te kisha perkrahjen dhe mirekuptimin e tij ne cod aspekt ...
 

SmiLey

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 1, 2010
Postime
1,274
Pikët
0
Vendndodhja
Negli occhi suoi! ♥ ♥
Përgjigje e: Sa te aferm jeni me vellezerit dhe motrat tuaja??

Kam raporte shume te mira me vellain eshte nje ikone per mua :))(sa do ta doja dhe nje motel :()
 

utopia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2010
Postime
610
Pikët
0
Përgjigje e: Sa te aferm jeni me vellezerit dhe motrat tuaja??

hmmm kam 3 vellezer dhe jam goc e vetme :p~ Vllain e madh fare e kam shpirt njeriu :D di gjithcka per mua dhe gjithmon me mban afer ... po ashtu dhe vllai i vogel ... vllai tjeter di mjaftueshem per mua e per cka me ndodh ( i kam si shpirt te tre ... i dua me shume se cdo gje tjeter ne kete bote :p )
 

utopia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2010
Postime
610
Pikët
0
Përgjigje e: Sa te aferm jeni me vellezerit dhe motrat tuaja??

secili ka vendin e vet eri :D
 

Jolene

Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
19,444
Pikët
226
Vendndodhja
Aty ku jane kujtimet e vjetra e t’presin t’rejat!
Përgjigje e: Sa te aferm jeni me vellezerit dhe motrat tuaja??

Un kam 3 vllezer, me te madhin cka, sepse ai esht i madhi nga vellezrit po un jam e madhja nder ta kshuqe ai gjithmon do te bej rolin e te madhit, kurse me te dytin zhdepemi tu u puth, perqafu gjith diten gjithmon kur takohemi edhe ne tel 2 ore ne dit, flasim per cdo gje, i vogle ate e kemi me shume per ta urdheruar.
 

OnLy

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 10, 2009
Postime
155
Pikët
0
Vendndodhja
Aty Ku Tymi Ska Te Sosur
Përgjigje e: Sa te aferm jeni me vellezerit dhe motrat tuaja??

i vogle ate e kemi me shume per ta urdheruar.
Kot S`eshte 1 Fjal E Urte Me Mire M.. Sesa I Vogel :p:p
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Sa te aferm jeni me vellezerit dhe motrat tuaja??

Nje vella me te madh se vetja, kemi 5 vite diferenc moshe. Kemi qene gjithmon te lidhur me njeri - tjetrin dhe kemi te njejten shoqeri. Qe kur kam qene 9 - 10 vjec ka filluar te me marre me vete ne shoqerin e tij. :) Tani jemi ndare, kuptohet ka krijuar familje dhe jeton shtepi me vete, sado takohemi dy here ne dite, kafen e mengjesit dhe dreken :D
 

AbbA

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 13, 2010
Postime
33
Pikët
0
Vendndodhja
It doesn't matter :)
Përgjigje e: Sa te aferm jeni me vellezerit dhe motrat tuaja??

Kam 2 motra me te vogla.Me motren e dyt nuk kam shum diference ne moshe,keshtu qe me te hapem per cdo gje,kurse me motren e dyt kam 7 vjet diference dhe normalisht nuk kam ate afrimitet sa kam me motren tjeter.Gjithsesi kam dy motra te mrekullueshme :)
 

ChocolatE_DiamonD

*BitterSweet*
Anëtar
Sep 13, 2009
Postime
458
Pikët
0
Vendndodhja
Where you cant tell me what to do
Përgjigje e: Sa te aferm jeni me vellezerit dhe motrat tuaja??

Kam 6 vjet diference me vellain dhe ...gjithmone ai me ndiqte nga pas mua me acaroheshin nervat se thosha bobo ce dum kte me vete lol Edhe jemi zene, jemi ngrene qe nene nene se ai si i vogli i familjes eshte cik si shume i perkedhelur.. mgjth qe atehere e puthja ke balli i vogel dhe e doja shume shume...Tani qe ai po rritet dhe e kam larg sa here shkoj ta shoh e gdhijme gjithe naten dhe luajme me letra ose ca te mundemi..muhabete aq sa ndonjehere i them me le te fle gjume se mbarova ...I miss him a lot..
Nuk do e jepja jeten per shume vete ne kete bote...po nese do binte rasti per ate do e beja pa e menduar dy here :)
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
61,246
Pikët
113
Përgjigje e: Sa te aferm jeni me vellezerit dhe motrat tuaja??

Kam vetem nji,i besoj 100% dhe e dua jashtezakonisht!Grindemi ndonjehere ne tel. por normale.Eshte sinonimi i pastertise njerezore.
Per kete e adhuroj.
lg
 

unlovely

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 11, 2009
Postime
483
Pikët
0
Vendndodhja
Lost in the air
Përgjigje e: Sa te aferm jeni me vellezerit dhe motrat tuaja??

kam nje moter dhe nje vella te dy me te vegjel se un,un nuk flas shum me ta por ata hapen e flasin shum me mua,per cdo gje,edhe pse ndonjehere edhe un e kam te nevojshme te flas por....me pelqen me shum te degjoj.....
 

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Përgjigje e: Sa te aferm jeni me vellezerit dhe motrat tuaja??

Vellackon e kam jete ...
Pa te nuk bej dot as 1 sek ! 1 jave jashte shtetit dhe me mungon tmerresisht shume ! :(
 

[email protected]

♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
Anëtar
Apr 11, 2010
Postime
12,503
Pikët
113
Vendndodhja
N'shpin Time :P
Përgjigje e: Sa te aferm jeni me vellezerit dhe motrat tuaja??

Motra madhe eshte 3 vjet me e madhe flasim por jo dhe aq hapur...normale ajo iku shpjet nga shpia dhe krijoi shpejt famijlen e vet ne It. Me motren e vogel ,( 4 vjet) flas per çdo gje dhe pa teklif :D Vellai me i vogli i te 3-jave e kam si shpirt dhe pse i ri ne moshe se kemi 9 vjet diference, degjohemi shume mire, pothuaj njesoj si me motren e vogel . I kam, ylla se kur piqemi te 4-ter gallate pa mbarim dhe e gdhime shume her gjate pushimeve :D
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Sa te aferm jeni me vellezerit dhe motrat tuaja??

une kam vetem nje moter... e kam shpirt zemer.e kam shoqe e kam vella e kam çdo gje. eshte shum aktive.. shume e muhabetit shume ndihmuese e shoqeruar..dhe dije te jete shume sociale dhe unike ku do qe shkon!! dhe jam me fat qe eshte nje moter e tille dhe jam motra e saje.....!! ne çdo ditet e zorshme motren e kam pasur mbi koke.kam 5 vjet diference por nuk e ndjej aspak..jam shume e lumtur qe kam nje moter.kiss

por do doja me shume zemer te kisha nje vella..te pakten ne disa gjera do na udhezonte te ishim me te forte per te krijuar nje te ardhme shume me te gjere..!!!

ps.shume gjera per te then qe skane fund persa i perket temes :)))
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,593
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Sa te aferm jeni me vellezerit dhe motrat tuaja??

Shumë gjë e bukur, që keni dhe jeni te afërm (afektivë) me njeri tjetrin !.......
 
Top