• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Sa te lidhur jeni me internetin?

Sa te lidhur jeni me internetin?

 • Shume

  Votes: 16 84.2%
 • Mesatare

  Votes: 3 15.8%
 • Rrall

  Votes: 0 0.0%
 • Fare

  Votes: 0 0.0%

 • Numri i votuesve
  19

valdeti

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 23, 2009
Postime
2
Pikët
0
Titulli: Sa te lidhur jeni me internetinë

shume 8 ore ne dite
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,603
Pikët
113
Vendndodhja
Titulli: Sa te lidhur jeni me internetinë

Keto kohet e fundit pak si shume :)
 

invisible

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
101
Pikët
0
Vendndodhja
tirane
Re: Sa te lidhur jeni me internetinë

shume mund te kaloj mbi 8 ore ne dite ne internet
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Titulli: Sa te lidhur jeni me internetinë

dhe un kto kohet e fundit shum fare nja 8 ore pa frik a me shum
 
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
4,300
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Re: Sa te lidhur jeni me internetinë

Ka kohe qe me eshte bere pjese e dites dhe e nates :(
Shume i lidhur keto kohet e fundit
 

LoLiTa

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
116
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Re: Sa te lidhur jeni me internetinë

ac shm e lidhur keto koheve te fundit ce e kam bler nji lap top me e mar me veti ke puna :p:p:p
 

NRG

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
98
Pikët
0
Vendndodhja
Anywere!
Titulli: Sa te lidhur jeni me internetinë

mua me mban dikush lidhur pas pc!
 

SnAke

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
87
Pikët
0
Re: Sa te lidhur jeni me internetinë

ajd mo :D shum :p
 

Romina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 11, 2009
Postime
63
Pikët
0
Titulli: Sa te lidhur jeni me internetinë

Pak si shume e lidhur keto kohet e fundit :(
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Sa te lidhur jeni me internetinë

SHummmmm 6-7 ore ne dite
 

GOC_LACJANE

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 29, 2009
Postime
15
Pikët
0
Vendndodhja
ATY KU DUA
Titulli: Sa te lidhur jeni me internetinë

Shummmmmmmmmmmmmmmm e lidhur m'duket se kam ra mrena me te
 

AcD

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 13, 2010
Postime
137
Pikët
0
Vendndodhja
usa
Titulli: Sa te lidhur jeni me internetinë

Shum Por Shum Fare Aman :p
 

tina-RTM

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 2, 2010
Postime
45
Pikët
0
Vendndodhja
Prishtine
Përgjigje e: Sa te lidhur jeni me internetinë

koha qe une kaloj ne pc internet eshte e egzagjeruar ..... jam ber maniake interneti nqs mund te quhet keshtu ...... :s:s:s
 

Black_RideR

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 13, 2010
Postime
75
Pikët
0
Vendndodhja
Giulianova
Përgjigje e: Sa te lidhur jeni me internetinë

interneti... na asht ba si me ken pun 10 or ndit :p
 
Top