• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Sa vdes te boj cik prezantime o zot ...

Status
Temë e mbyllur.

WALCHIRIA

Best Of Me
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
4,199
Pikët
113
Tashi tek ky forumi jam thirrur nga 3 veta , emrat si bej te ditur per arsye anonimiteti , se jo per gje po jam tip qe di me rujt pv e robve :d
Jom korrekte jo per gje , tashi kur me erdhi ky i funit vallaj me kerkoi kaq omel me u fut keteja , sa se refuzojsha dot dmth jo direkte dihet, po erdha ....;))

Nejse jam regjistru qe ne prill po kur leviz lule me lule neper forume ngulesh tek njeri e co ku te vjen veshtir me kalu tek te tjeret se snjef njeri e ngel ja keshtu si peshku pa uje , dhe me then te verteten sja vlen ....lol

Una jam WAL ca ketu me njofin nga vendi tjeter , nejse dhe po sme njoften do me njofin se ja ketu do me keni do ngulem e sdo shkulem me do leshoj rrenj .

Tashi cte them jam njeri shume i urt , i qet , i cilter , i but si bie njeriu ne qafe dhe kur me bien ul koken dhe i them ta nxjerr dhe faqen tjeter te me gjuash se dro ndihesh me mire ??? haha

Jetoj jasht shqiperis komshie me arushen , aq afer sa cdo mengjes vje arusha ma sjell mjaltin ke shpia .
Me pelqen te dal te bej shetitje , te lexoj , te degjoj muzik , te forum-osem dhe chat-osem ndonjehr se jo per gje po ka gallata .
Kur jam merzitur nje shetitje me makine me shpejtesin e eres dhe me ndonje kenge tip axcent stoned love , ose kama ahava me qetson ne menyr te papar .

Tashi qe thoni ju qe stham asgje kshu prezantimi ka ca vite qe skam ber por se di pse ndjeva nje nevoj te shprehesha sot .
Nese keni pytje te tjera mos hezitoni te me thoni , pergjigje sdo merrni po ska gje , ju tuajen e bet ...

Allora mir se ju gjeta e mir se ju ngeca ne dere ...
Shifemi verdall neper tema ..
Premtoj qe do sillem mir kiss
 

SmiLey

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 1, 2010
Postime
1,274
Pikët
0
Vendndodhja
Negli occhi suoi! ♥ ♥
Përgjigje e: Sa vdes te boj cik prezantime o zot ...

Mire se erdhe WALCHIRIA e kalofsh bukur ne mesin tone :) Sa per prezantimin e ke myt shpresoj mos tjesh lodh :p
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Sa vdes te boj cik prezantime o zot ...

WALCHIRIA

o mire se na erdhe u bo kjo puna jote..
ne prezantim gjo sna the ,
sdi pse mdukesh patriote ..
Pytje bo e pergjigje ske ..na the;)
Spo lodhemi mo me 'pyet pra Bien Venue ke ne :)

Ajde poezi ajde :)
 

unejsa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
386
Pikët
0
Vendndodhja
Shijak
Përgjigje e: Sa vdes te boj cik prezantime o zot ...

WALCHIRIA mire se erdhe shpresoj tja kalosh mire nga lagja kete se me te vertet qe eshte shume bukur


e kujdes mos shko lule me lule se do rrezohesh dhe do vritesh
 

kriko

Anëtar
Anëtar
Sep 4, 2010
Postime
143
Pikët
18
Vendndodhja
ketu afer
Përgjigje e: Sa vdes te boj cik prezantime o zot ...

Mire se erdhe Walchiria vetem ke kujdes mbaje premtimin.......
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,959
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: Sa vdes te boj cik prezantime o zot ...

Walch , mire se erdhe dhe te uroj qe vetem kohe te bukur te kalosh ketu .
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,395
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Sa vdes te boj cik prezantime o zot ...

WALCHIRIA Mire se erdhe dhe kalofsh sa me bukur..prezantimi shume terheqes :)
 

WALCHIRIA

Best Of Me
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
4,199
Pikët
113
Përgjigje e: Sa vdes te boj cik prezantime o zot ...

Flm a todos .....:)

Beaute dhe dro jena patriote si dihet , pastaj pytjet behen un u jap pergjigje nese me pelqen antari , nese sme pelqen kuptohet vet :p


Smiley shkrimet e mia po i kaluan 4 rreshta dmth i kam serioze haha

unejsa me mir kur bie se ngrihesh me e forte se kurre ..

Flm Orchi , kriko , daniel00 dhe ti Mandi :d
 

gladiola

V.I.P
Anëtar
Aug 14, 2010
Postime
3,930
Pikët
113
Vendndodhja
Shqiperi...Korce
Përgjigje e: Sa vdes te boj cik prezantime o zot ...

Sa mire bere qe erdhe Wali...do takohemi gjate rruges edhe bashke...suksese mike!
 

unejsa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
386
Pikët
0
Vendndodhja
Shijak
Përgjigje e: Sa vdes te boj cik prezantime o zot ...

Flm a todos .....:)

Beaute dhe dro jena patriote si dihet , pastaj pytjet behen un u jap pergjigje nese me pelqen antari , nese sme pelqen kuptohet vet :p


Smiley shkrimet e mia po i kaluan 4 rreshta dmth i kam serioze haha

unejsa me mir kur bie se ngrihesh me e forte se kurre ..

Flm Orchi , kriko , daniel00 dhe ti Mandi :d
kujdes se ka raste qe nuk ngrihesh dote me
 

WALCHIRIA

Best Of Me
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
4,199
Pikët
113
Përgjigje e: Sa vdes te boj cik prezantime o zot ...

Sa mire bere qe erdhe Wali...do takohemi gjate rruges edhe bashke...suksese mik!

Ti rrofsh po e njof veten per femer ....;))


unejsa varet se nga cfare bie , ama gjithmone ngrihesh dhe pse disa her, ngritja te behet jasht mase e beshtir ...
 

unejsa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
386
Pikët
0
Vendndodhja
Shijak
Përgjigje e: Sa vdes te boj cik prezantime o zot ...

Ti rrofsh po e njof veten per femer ....;))


unejsa varet se nga cfare bie , ama gjithmone ngrihesh dhe pse disa her, ngritja te behet jasht mase e beshtir ...
po pra po varet nga cfar bin se ndonjher eshte e veshtir te ngrihesh madje shume e veshtir
 

WALCHIRIA

Best Of Me
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
4,199
Pikët
113
Përgjigje e: Sa vdes te boj cik prezantime o zot ...

unejsa me vullnet gjithcka arrihet...:)


gladiola ma bej hallall mosha ben te veten , kush je ?
hahahaha
 

Noe

V.I.P
Anëtar
Sep 22, 2010
Postime
8,042
Pikët
113
Përgjigje e: Sa vdes te boj cik prezantime o zot ...

Walchira ktu kam ardhur te mos zihem me ty Do pajtohemi ?
 

WALCHIRIA

Best Of Me
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
4,199
Pikët
113
Përgjigje e: Sa vdes te boj cik prezantime o zot ...

Noellag jam njeri paqsor tu befsha ....:d
Vec ne mos ma befshin borxh ....haha
Hajde qite gishtin e vogel te pajtohemi .....lol
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Sa vdes te boj cik prezantime o zot ...

Mirë se erdhe kalorësja Walchiria!
 

WALCHIRIA

Best Of Me
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
4,199
Pikët
113
Përgjigje e: Sa vdes te boj cik prezantime o zot ...

Flm , po kalin ku e pe hahahahaahahahahhahahahahah
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: Sa vdes te boj cik prezantime o zot ...

hahahaha Noellagu na paska ardhe LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
 
Status
Temë e mbyllur.
Top