• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Sa veta nuk jane vaksinuar?

Regina

Super Moderator
Staff member
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
3,816
Pikët
113
Une akoma s kam filluar me te paren... por ndjehem normal😁
Lum ti, këtu s'të lënë të qetë. Dhe në punë teste bëjnë, shumica ka dhe teste që bëhen në shtëpi, për të qenë të sigurtë se s'kanë marrë virus. Pavarësisht se kemi bërë vaksinen, prapë teste. 😕 Ka dhe teste që duhen si "tesere partie" që të hysh në vende të caktuara.
Po lodhen njerëzit.
 

Punk1

V.I.P
Anëtar
Aug 25, 2020
Postime
13,381
Pikët
113
Lum ti, këtu s'të lënë të qetë. Dhe në punë teste bëjnë, shumica ka dhe teste që bëhen në shtëpi, për të qenë të sigurtë se s'kanë marrë virus. Pavarësisht se kemi bërë vaksinen, prapë teste. 😕 Ka dhe teste që duhen si "tesere partie" që të hysh në vende të caktuara.
Po lodhen njerëzit.
Pastaj thoni qe ne te shqiperise jemi akoma nen tutelen e regjimit komunist😁
Ne kemi bindje konkrete... jemi anarshiste😛
 

Akrepi

Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
70,336
Pikët
113
Une akoma s kam filluar me te paren... por ndjehem normal😁
Ashtu ndjehesh ti por nuk do të thotë se je vërtetë.
Ja për shëmbull, gjejë një budalla në rrugë dhe pyete, si ndjehesh budalla apo i mënqur?
E garantuar që do të thotë se ndjehet i mënqur. :ROFLMAO:
 

Punk1

V.I.P
Anëtar
Aug 25, 2020
Postime
13,381
Pikët
113
Ashtu ndjehesh ti por nuk do të thotë se je vërtetë.
Ja për shëmbull, gjejë një budalla në rrugë dhe pyete, si ndjehesh budalla apo i mënqur?
E garantuar që do të thotë se ndjehet i mënqur. :ROFLMAO:
Sa larg i re o kepo... ke ndonji pyetje per te me bere😛
Te siguroj qe s do mendohem gjate per te kthyer pergjigje🤣
 

Eba

V.I.P
Anëtar
Jan 19, 2021
Postime
3,221
Pikët
113
Ketu kemi keto lloj vaksinash :


BioNTech, Pfizer-Impfstoff

Moderna-Impfstoff

Oxford, AstraZeneca-Impfstoff


psh. Vaksina Oxford duke me premtuese lol
Na bon budallenj me keto vaksinat , por duhet me e bo se nuk lejn as ne autobus me hyp .
As me tampon?
Duhet te vinin patjeter nje ligj sepse ne nentor skadonte maksimumi i kohes qe vendet mund te shpallnin periudhen e jashtezakonshme ne rast pandemie. Dmth ishin te detyruar. Gjithsesi ketu ne Itali deri ne 15 janar eshte ne kete menyre pastaj te shohim por tani kujt i ka skaduar doza e dyte po konsiderohet si une qe nuk jam vaksinuar akoma, doli sic kish thene Petro dikur, .
 

par

V.I.P
Anëtar
Oct 30, 2015
Postime
10,019
Pikët
113
Vendndodhja
My own way
As me tampon?
Duhet te vinin patjeter nje ligj sepse ne nentor skadonte maksimumi i kohes qe vendet mund te shpallnin periudhen e jashtezakonshme ne rast pandemie. Dmth ishin te detyruar. Gjithsesi ketu ne Itali deri ne 15 janar eshte ne kete menyre pastaj te shohim por tani kujt i ka skaduar doza e dyte po konsiderohet si une qe nuk jam vaksinuar akoma, doli sic kish thene Petro dikur, .
Dhe unë që kam pre biletat për Bruksel!
Vështirë të më lejojnë se jam armik i popullit
 
  • Haha
Reactions: Eba
Top