• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Sa vlejn per juve fjalet e thena ?

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Keni menduar ndonjehere qe fjalet e pa thena arrijn objektivin ne menyren me efikaseë
Apo cdo njeri duhet te flas ashtu sic ndjen dhe mendon ne menyre direkte ë
 

unlovely

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 11, 2009
Postime
483
Pikët
0
Vendndodhja
Lost in the air
Titulli: Sa vlejn per juve fjalet e thena ëë

varet ca fjalesh jane sepse ne shumice e rasteve e verteta vret por prap se prap mendoj se duhen thene ashtu sic jane por pa i rene shum ndesh tjetrit
 

Corn

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 10, 2009
Postime
324
Pikët
0
Titulli: Sa vlejn per juve fjalet e thena ëë

pak dhe shume varet nga situata ne te cilen njeriu ndodhet
 

unlovely

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 11, 2009
Postime
483
Pikët
0
Vendndodhja
Lost in the air
Titulli: Sa vlejn per juve fjalet e thena ëë

normale kjo por me mir te thuhen gjerat sesa te rrine ne heshtje
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,596
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Titulli: Sa vlejn per juve fjalet e thena ëë

Nese e thua Fjalen, pra nese u shqiptua.. (aha.. iku, u tha ), ajo vlen pavaresisht efektit.

 

unlovely

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 11, 2009
Postime
483
Pikët
0
Vendndodhja
Lost in the air
Titulli: Sa vlejn per juve fjalet e thena ëë

normal qe vlen por duhet pa situata dhe rrethanat qe thuhen pasi ne momente nervash njeriu thot gjera te keqija qe ne situate normale as qe do i mendonte prandaj fjala dhe efekti i saj duhet pare ne ca rrethanash thuhet
 

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
642
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco
Re: Sa vlejn per juve fjalet e thena ëë

fjala esht me vdekjeprurese se plumbi
 

Ana

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
154
Pikët
0
Vendndodhja
Somewhere far from home
Re: Sa vlejn per juve fjalet e thena ëë

tru dat my boy (stealth) kur thone te vret me pende tjetri dmth fjale atehere vlejn shum fjalet e thena mos e thuaj nese nuk e ndjen dicka
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Titulli: Sa vlejn per juve fjalet e thena ëë

Varet me ke ke te besh..psh un kur flas me dike qe dua ..flas tamon..kur bej shaka bej shaka...po kshu do shtoja qe..:
kur me flet ai person dicka qe me prek....do thoja..qe do ishte sikur te me vriste...dmth cdo gje eshte reciproke :)
 

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
51,271
Pikët
113
Vendndodhja
🌑
Përgjigje e: Sa vlejn per juve fjalet e thena ?

Pothuajse fare...
 

Saura

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 25, 2010
Postime
2,644
Pikët
0
Vendndodhja
Itali
Përgjigje e: Sa vlejn per juve fjalet e thena ?

Ua kete e dinim lol
 

shoku_tanku

V.I.P
Anëtar
Jan 2, 2011
Postime
36,366
Pikët
113
Vendndodhja
ne vithen e peles se hazdisur
Përgjigje e: Sa vlejn per juve fjalet e thena ?

Zakonisht ne baze te kesaj na gjykojne.Me arsyetimin se njohim vleren e fjales.Por e verteta eshte se nuk jemi te vetedijshem per vleren e saj.Dhe ndeshkohemi pa e ditur psene
 

Persona

:)
Anëtar
Jan 31, 2012
Postime
18,114
Pikët
113
Përgjigje e: Sa vlejn per juve fjalet e thena ?

fjala e dhene vlen shume. ndersa fjalet ne pergjithesi, shpesh here jane te teperta...
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,596
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Sa vlejn per juve fjalet e thena ?

....shume me pak, se te Pa Thena-t.
 

Mistrece

...
Staff member
Anëtar
Aug 21, 2011
Postime
18,075
Pikët
113
Përgjigje e: Sa vlejn per juve fjalet e thena ?

Le parole mentono.
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,596
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Sa vlejn per juve fjalet e thena ?

0, si nga me lart, vijon.
 
Top