• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Salca beshamel

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa


per nje mase mesatare duhen

gjalp 2 lug gjelle


miell 3luge gjelle

qumesht 2gota

veze 2kokrraskuqet mielli me gjalpin hidhet pak nga pak qumshti,perzihet shum qe mos te formoje kokrriza zihet 2-3minuta hidhet krip rregullohet me vezet
2---menyre tjeter eshte qumeshtin dhe gjalpin vendosei ne zjarr,,shkrini miellin me pak uje ne nje tas dhe hidheni te qumshti ,
 
Top