• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

salce kosi dhe me arra

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa


Perberesit 1 kg salce kosi Kjo sasi pergatitet per raste. 150 gr arra Vaje ulliri Kripe jo. PergatitjaMarrim arrat dhe I grijme ne mikser,pastaj I hedhim ne salcen e kosit, I I perziejme mire e mire hedhim vajin e ullirit dhe I perziejme perseri.Ne kete momente eshte gati per tu servirur,ju befte mire. Eshte vertet shume e shijshme.
 

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
14,827
Pikët
113
Përgjigje e: salce kosi dhe me arra

E kam provu dhe une kte lloj salce.dhe me te vertet te shijon,por edhe me hudhra ,(ne kte rast pa arra) eshte shum e mire,sidomos kur je tu pi ndonji got uji te bekum:D RAKI:)

Un salcen e kosit e bej vet:)
 
Top