• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Salma Hayek pëlqen të hajë insekte

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Salma Hayek ka zbuluar se asaj i pëlqen të hajë insekte.Ylli i filmit “c”, ka thënë se ajo pëlqen të shijojë shijet tradicionale meksikane të thneglave, krimbave dhe karkalecave.


“Thneglat e vogla të fërguara janë të mahnitshme – me ca karkaleca. Dhe me krimba. Ka shumë receta të ndryshme më këto kombinime”.

“Karkalecat e vogël kanë shije të tymi në vete. Është mënyra se si ata gatuhen, dhe është vërtet e mirë. Shiko, fillova të jargëzohem! Ata janë shumë të shijshme”, ka thënë aktorja derisa ishte mysafire në shoun e David Letterman.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top