• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Salut--comment ca va ..

Status
Temë e mbyllur.

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
11,993
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Salut--comment ca va ..

Klevisa Mire se erdhe yllo dhe kalofsh sa me mire midis nesh..
 

KLEVISA

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 17, 2010
Postime
2
Pikët
0
Përgjigje e: Salut--comment ca va ..

puu puc --yllo ..sigurisht se do e kaloj mire ..jeni gati gjith shoqeria qe njoh ketu..
 

ARIS

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 10, 2010
Postime
187
Pikët
0
Titulli: Salut--comment ca va ..

mire se erdhe kalofsh sa me bukur midis nesh.
 
Status
Temë e mbyllur.
Top