• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

SaLuT Te GjiThVe

Status
Temë e mbyllur.

AK__47

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 12, 2010
Postime
1
Pikët
0
Vendndodhja
RrUgVe
Erdha i here ktej nga lagjia kot per sport me pa ca bohet :) :((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,342
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: SaLuT Te GjiThVe

Welcome....
 
Status
Temë e mbyllur.
Top