• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Samanta juria më cilësoi ‘divë’

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Kjo është një periudhë me mjaft rendiment për të. Prodhim këngësh dhe realizime të reja si dhe performanca të këndshme e impenjim total.


Është duke punuar për momentin për disa këngë të reja, të cilat do të konkludohen në verë edhe me një klip të ri.

Por, përqendrimi më i madh i saj për momentin është ‘Top Fest’, garën e radhës të të cilit e kaloi me shumë sukses teksa u kualifikua për në gjysmëfinale. Sapo kam përfunduar pjesëmarrjen në gjysmëfinalen, e cila ishte ‘live’.

Realizova pak a shume atë që kisha menduar dhe për këtë ndihem shumë mirë. Më duhet të them se nga ana e jurisë mora komentet më të mira, e cila më krahasoi me një ‘divë’.

Performanca u realizua me një koreografi, e cila u shoqërua me dy balerinë profesionistë. Për më tej të shohim, jam shumë optimiste./Bluetooth/Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top