• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Samantha Young, vajza 9 vjecare qe zbut aligatoret

SmiLey

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 1, 2010
Postime
1,274
Pikët
0
Vendndodhja
Negli occhi suoi! ♥ ♥

Samantha eshte 9 vjec dhe eshte rritur ne nje ferme.

Vetem se ferma ne te cilen eshte rritur Samantha nuk eshte nje ferme dosido. Ajo eshte nje ferme me 350 aligatore. Qe kur ishte 6 vjec, Samantha filloi te zbuste aligatoret. Ajo ishte e frymezuar nga prinderit e saj qe e kane profesion. Ajo ka pranuar qe ne fillim ishte shume e frikesuar.

Megjithate, babai i saj ishte gjithmone aty duke e pare dhe i gatshem te nderhynte nese gjerai i iknin nga duart. Me pas ajo u mesua dhe nuk kishte me aspak frike. Tani, 9 vjecarja i meson personave te rritur.

Ajo u meson se si te perballen dhe te zbusin nje aligator ne Gators Reptile park ne Kolorado. Samantha thote qe eshte dicka shume e thjeshte. Mjafton te ulesh mbi aligatorin ne menyre qe te mund te mbash ne kontroll gojen dhe qafen, dhe me pas t'ia terheqesh koken mbrapa.

Dhe kaq ishte.

Ne fakt, as me fjale nuk duket edhe aq e thjeshte.
 

utopia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2010
Postime
610
Pikët
0
Përgjigje e: Samantha Young, vajza 9 vjecare qe zbut aligatoret

Sa e thjesht ...nncncncn une skisha per ta ber kurr...
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,256
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Samantha Young, vajza 9 vjecare qe zbut aligatoret

Hallall ka disa qe ose e marin shpejt ose jan te lindur se ska mundesi..
 
Top