• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Sandra Bullock aktorja më e keqe

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Sandra Bullock është turpëruar si aktorja më e keqe gjatë ndarjes së ‘çmimeve’ të edicionit të sivjetmë të Golden Raspberry Awards, vetëm një ditë pasi do të konkurrojë për të fituar Oskar.


Edhe pse Bullock është e favorizuar për ta fituar Oskarin (të dielën mbrëma) për rolin e saj në filmin “The Blind Side”, ajo njëherit është vlerësuar si aktorja më e keqe për performancën e saj në filmin “All About Steve”.

Aktorja doli në skenën e Razzie Awards me një grumbull DVD të filmit të saj, dhe kërkoi nga publiku që ta përcjellin edhe njëherë paraqitjen e saj, sepse ajo nuk është e bindur se e meriton këtë zhvlerësim.

Bullock mori edhe një tjetër ‘vlerësim’, si çifti më i keq në ekran, me bashkaktorin Bradley Cooper, në filmin “All About Steve”.

Humbës tjetër i madh ishte filmi “Transformers: Revenge of the Fallen”, i cili mori vlerësimet si filmi më i keq i vitit 2009, regjia më e keqe (Michael Bay) dhe skenari më i keq ( Ehren Kruger, Roberto Orci dhe Alex Kurtzman).

Sienna Miller u shpall aktorja më e keqe në rol dytësor (“G.I. Joe”), ndërsa Billy Ray Cyrus mori çmimin e aktorit më të keq (“Hannah Montana: The Movie”).

Shefat e Razzie Awards ndanë edhe vlerësimet për dhjetëvjetorin e fundit, me ç’rast filmi i John Travoltas, “Battlefield Earth”, u vlerësua si filmi më i keq i dekadës, Paris Hilton si aktorja më e keqe, ndërsa Eddie Murphy si aktori më i keq.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top