• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Sandra Bullock, aktorja më e paguar në Hollywood

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Sandra Bullock kryeson listën e përpiluar nga revista Forbes si aktorja më e paguar në Hollywood.
Ylli i kinemasë në 12 muajt e fundit ka fituar 56 milionë dollarë me filmat “The Proposal” dhe “The Blind Side”.

Bullock, e cila këtë vit fitoi edhe çmimin Oskar për rolin e saj në filmin “The Blind Side”, ka lënë pas vetes emra të tillë, si Cameron Diaz dhe Reese Witherspoon, të cilat ndajnë vendin e dytë.

Lista e aktoreve më të paguara hollivudiane sipas Forbes:

1. Sandra Bullock (56 milionë dollarë)

2. Reese Witherspoon (32 milionë dollarë)

2. Cameron Diaz (32 milionë dollarë)

4. Jennifer Aniston (27 milionë dollarë)

5. Sarah Jessica Parker (25 milionë dollarë)
 
Top