• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Scarlett Johansson zëvendëson Jolien

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Scarlett Johansson pritet të bashkohet me bashkaktorin nga filmi “Iron Man 2”, Robert Downey Jr., pasi do të zëvendësojë Angelina Jolien për të luajtur në filmin fantastiko-shkencor, “Gravity”.


Joliet i ishte ofruar roli kryesor në filmin që do të realizohet në 3D, mirëpo ajo e ka refuzuar, ndërsa tani Johansson ka arritur marrëveshje verbale që të luajë në këtë film.

New York Daily News njofton se filmi pritet ta arrijë suksesin e “Avatar”, ndërkohë që dy rolet kryesore do t’i luajnë Downey, Jr, dhe sipas të gjitha gjasave Johansson.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top