• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Scherzinger drejt martesës

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Nicole Scherzinger ka zbuluar se ajo dëshiron të martohet me të dashurin e saj Lewis Hamilton sa më shpejtë që është e mundur, pasi dëshiron të bëhet grua para se të bëhet nënë.
Këngëtarja e grupit “Pussycat Dolls”, e cila ka qenë në lidhje me ngasësin e Formula 1 që nga viti 2008, është e gatshme të ketë fëmijë, por dëshiron më parë të martohet.

“Vërtet jam tradicionale. Do të doja të martohem para se të lind fëmijë dhe kjo është diçka që shpresoj ta bëj së shpejti. Lewis gjithmonë më thotë se do të bëhesha nënë e mirë dhe e di se ai do të bëhet një baba i shkëlqyeshëm. Më pëlqejnë fëmijët dhe ndjehem se jam e gatshme për fëmijë”, ka thënë 32-vjeçarja Nicole.
 
Top