• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Schwarzenegger i rikthehet filmit

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113

Arnold Schwarzenegger, 63 vjeç, ka vendosur të kthehet në sheshin e xhirimeve. Me një mesazh në rrjetin social Twitter, ish-guvernatori i Kalifornisë ka njoftuar se do të luajë sërish rolin e një heroi në filma aksion.

“Miqtë e mi të Creative Artists Agency për 7 vjet më kanë kërkuar se kur do të mund të shqyrtoja ofertat për punë. Sot u dhash dritën jeshile”, ka njoftuar “Terminatori”.

Karriera e tij kinematografike u ndërpre në vitin 2003, kur kandidoi për të qeverisur Kaliforninë, në krah të republikanëve.

Autori: Koha net
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: Schwarzenegger i rikthehet filmit

vetem ndonje film humor si te inqezoje,po ku di ki me be humor:d
 
Top