• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Se Kush me Tha ka Varese pa Lek Ktu ...

Status
Temë e mbyllur.

ChocolatE_DiamonD

*BitterSweet*
Anëtar
Sep 13, 2009
Postime
458
Pikët
0
Vendndodhja
Where you cant tell me what to do
Pershendetje Chatista & Forumista....

Shpresoj tja kalojme mire te njihemi e te zihemi ....

Mandi me tha po u regjistrove do te jap kte varesen e Thash po vij dhe une se kisha e hall mos kishte marr njeri malli.....
/me pret per varesen tani
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,592
Pikët
113
Vendndodhja
Titulli: Se Kush me Tha ka Varese pa Lek Ktu ...

lool ChocolatE_DiamonD Mire se erdhe dhe kalofsh sa me mire ne shoqerin tone.

Ja ku e ke dhe varsen :p
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Titulli: Se Kush me Tha ka Varese pa Lek Ktu ...

iiiiiiii chokolate ene ty te ka genjyer me ene mua me ka htne hajde ketu e te jap nje varse mire qe sme ka dhen varse po as hi nuk thote:p ahahhaah mandi e ti ti ske faj ti se i genjen gocat te futen ketu
mandi une du varsen ose nuk iki nga ketu ta dishe:)
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,592
Pikët
113
Vendndodhja
Titulli: Se Kush me Tha ka Varese pa Lek Ktu ...

Mikela ja se ta kena ble dhe ty nje varse se tkishim lon mas dore :p
 

Firewall

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
124
Pikët
18
Vendndodhja
Tirane
Mir Se Erdhe ChocolatE_DiamonD Shpresojm Qe Tja Kalosh Sa Me Bukur Ne Pranin E Stafit Dhe Te Antareve Te Forum-Al.Com
 
Status
Temë e mbyllur.
Top