• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Secilës këngë dua t’i realizoj klip

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Ryva Kajtazi ka sjellë para adhuruesve të saj projektin më të ri.


Bëhet fjalë për videoklipin e këngës “Në mendjen time”më të cilën këngë Ryva për herë të parë u prezantua në emisionet festive të Vitit të Ri.

Këngën e ka punuar Blero. Me të jemi shumë miq të mirë, dhe besoj se edhe kënga ka dalë e mire”, ka theksuar këngëtarja për të përditshmen Zëri.

Ajo ka thënë se i pëlqen që secilës këngë që e realizon t’ia realizojë edhe videoklipin, duke qenë se kjo është mënyra më e mirë që kënga të jetë sa ma e afërt me publikun.Një arsye tjetër për ta realizuar këtë kanë qenë edhe fansat e mi të cilët kanë kërkuar që kësaj kënge t’ia bëj edhe videoklipin”, ka shtuar Ryva, dukë bërë të ditur se klipi është i realizuar në Maqedoni.
Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top