• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Sekretet e popujve, historia boterore!

Morrison

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 20, 2011
Postime
712
Pikët
0
Vendndodhja
me kembe ne toke
Përgjigje e: Sekretet e popujve, historia boterore!

A ne shqip eshte kjo Kryeplak ?

Ke nga ato torent te zbresim kryeplak se qenkan 123.782 torrents :D
 

Kryeplaku

Kryeplak
Anëtar
Feb 1, 2011
Postime
1,761
Pikët
0
Vendndodhja
Albania
Përgjigje e: Sekretet e popujve, historia boterore!

A ne shqip eshte kjo Kryeplak ?

Ke nga ato torent te zbresim kryeplak se qenkan 123.782 torrents :D
Te paren fare nga discovery chanel qe te mos rrish te lexosh ") 699.29 mb S26 L2
 

mad[D]ison.'

FC Barcelona
Anëtar
Dec 21, 2011
Postime
15
Pikët
0
Pse nuk e shkruan sekretet e masoneve? E kam pare dhe eshte shume interesante!
 
Top