• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Sekreti i zerit te Selenes

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Selena Gomez ka zbuluar se sekreti i saj për zërin e saj të mahnitshëm është vaji i ullirit.


Këngtarja dhe aktorja u nënshtrohet disa ritualeve para se të ngjitet në skenë, ndërsa ka zbuluar një nga sekretet e padëgjuara më parë.

“Para se të ngjitem në skenë, unë pi vaj ulliri. Është e kërditshme për bën mirë për fytin tuaj. Më pas së bashku me bendin nxehemi dhe vallëzojmë”.

“Më pas, ne vëmë duart së bashku dhe lutemi”, ka thënë bukuroshja.

Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top