• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Seks Files; Vlerësoi dashnorët në tetë kategori

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Studentes amerikane Randy Karen Owen (22 vjeçe) i shkoi fytyra pasi që “teza e saj jozyrtare” në të cilën vlerëson partnerët seksual, u publikua në internet.
Në dosjen seksuale ajo vlerësoi seksin me 13 sportistë nga instituti Duke në Karolinën e Veriut. Në emailin me titull “Edukimi jashtë fakultetit: Fakte në rajonin e teorisë horizontale” dhe ia dërgoi shoqeve më të ngushta.

Prezantimi me 42 faqe i punuar në Power Point shpejtë u shpërnda në fakultetin më 14.000 studentë. Lajmin e publikuan edhe shumë portale nëpër mbarë botën. Randy vlerësoi partnerët seksualë në tetë kategori: tërheqja fizike, madhësia, talenti, kreativiteti, agresiviteti, argëtimi, qëndrueshmëria dhe bonus faktori nëse kanë aksent. Ajo përshkroi edhe grafikisht secilin takim seksual, përfshirë edhe ato në librarinë e fakultetit, nën dush, në ballkon dhe në ulësen e prapme të BMW-së.

Dashnori më i mirë grumbulloi 10.25 pikë, ndërsa më i keqi vetëm shtatë. Derisa disa dashnorë i lavdëroi, të tjerët i kritikoi. Njërin nuk e kishte lejuar ta puthte, tjetri e kishte përfunduar për pesë minuta, ndërsa i treti kishte ikur pa e përshëndetur. Karen tash ka fshirë të gjitha profilet në rrjetet shoqërore. Mediat raportojnë se disa shtëpi botuese i kanë ofruar një kontratë të majme për rrëfimin e saj. “Më vjen keq. Kurrë nuk do t’i fyeja njerëzit për të cilët kam shkruar”, tha Karen.
 

WALCHIRIA

Best Of Me
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
4,199
Pikët
113
Përgjigje e: Seks Files; Vlerësoi dashnorët në tetë kategori

Bobobobo sa me dhimbset ai ke vendi fundit lol
Hallall atij ne vend te par shembullin e tij duhet te marrin te gjith meshkujt lol


Po 13 cope , i paske hy punes si turku sumes motra ...:d
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Seks Files; Vlerësoi dashnorët në tetë kategori

Bobobobo sa me dhimbset ai ke vendi fundit lol
Hallall atij ne vend te par shembullin e tij duhet te marrin te gjith meshkujt lol


Po 13 cope , i paske hy punes si turku sumes motra ...:d
hahaha wal ça futet turku ne kete mes :p keto i kalojne kaq pike hahahahahahaa
 

WALCHIRIA

Best Of Me
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
4,199
Pikët
113
Përgjigje e: Seks Files; Vlerësoi dashnorët në tetë kategori

hahaha wal ça futet turku ne kete mes :p keto i kalojne kaq pike hahahahahahaa

O shprehja mi , besoj ja kan von turkut per shkak rime hahahahh
Heu Sea se di si kam provu turqit, ama garantoj per shqiptaret hahahahhaahah
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Seks Files; Vlerësoi dashnorët në tetë kategori

O shprehja mi , besoj ja kan von turkut per shkak rime hahahahh
Heu Sea se di si kam provu turqit, ama garantoj per shqiptaret hahahahhaahah
loool haha hey wal na jep garanci :p turqit keshtu me popullsi jane mir hahaha
 

WALCHIRIA

Best Of Me
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
4,199
Pikët
113
Përgjigje e: Seks Files; Vlerësoi dashnorët në tetë kategori

loool haha hey wal na jep garanci :p turqit keshtu me popullsi jane mir hahaha

Po dhe ne mi 1 pllom ven 3 milion e gjys jemi hahahaahahahhahhahahah
Jap mi jap vul te njom e te that ...lol
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
60,489
Pikët
113
Përgjigje e: Seks Files; Vlerësoi dashnorët në tetë kategori

Bobobobo sa me dhimbset ai ke vendi fundit lol
Hallall atij ne vend te par shembullin e tij duhet te marrin te gjith meshkujt lol


Po 13 cope , i paske hy punes si turku sumes motra ...:d
Po ishe femen tina,ec ma .............kellcit mu-qesh--qesh--qesh-
po me tajaret si i bohet puna lol
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Seks Files; Vlerësoi dashnorët në tetë kategori

bobo systema qeke zgjuar me oreks ti hahaha wal jepja ketij nje vul te thate hahahaha
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
60,489
Pikët
113
Përgjigje e: Seks Files; Vlerësoi dashnorët në tetë kategori

bobo systema qeke zgjuar me oreks ti hahaha wal jepja ketij nje vul te thate hahahaha
Pse mi Sea,car faji kom une lol
mezi po pres koleksionin veror te Walchit..........
bardh e zi e kom fiksim -qesh--qesh--qesh-``byce``
qeka roze dreqi:d
 

WALCHIRIA

Best Of Me
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
4,199
Pikët
113
Përgjigje e: Seks Files; Vlerësoi dashnorët në tetë kategori

Po ishe femen tina,ec ma .............kellcit mu
po me tajaret si i bohet puna
-pff- Sjam femer jam arush lol
Me tej skapa gje ....:O

bobo systema qeke zgjuar me oreks ti hahaha wal jepja ketij nje vul te thate

Jo ri se sjap vula left and right un hahah

Pse mi Sea,car faji kom une lol
mezi po pres koleksionin veror te Walchit..........
bardh e zi e kom fiksim
qeka roze dreqi:d

Ke koleksion ? ku , si qysh tek ?
Me informoni dhe mua se sqekam ne dijeni fare ;))
 

Fehmikaciu

Saratoga...
Anëtar
May 9, 2013
Postime
6,338
Pikët
0
Vendndodhja
Prishtinë
Përgjigje e: Seks Files; Vlerësoi dashnorët në tetë kategori

hahahaha..vlersim se jo mahi,kurajo Karen ...
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
34,552
Pikët
113
Përgjigje e: Seks Files; Vlerësoi dashnorët në tetë kategori

C'paske qene nje thengjill I mbuluar edhe ti Fehmi!
 

Fehmikaciu

Saratoga...
Anëtar
May 9, 2013
Postime
6,338
Pikët
0
Vendndodhja
Prishtinë
Përgjigje e: Seks Files; Vlerësoi dashnorët në tetë kategori

Joko,un jam ky qi jam ,jam i hjekur keq,pra njeri i hjekave dhe kam vuajtur shum per atdhe,tani po vuaj per diqka tjetr,jam lodh ma me probleme te dynjas ..
 

atrevido

edamus bibamus gaudeamus
Anëtar
Feb 13, 2011
Postime
3,082
Pikët
0
Përgjigje e: Seks Files; Vlerësoi dashnorët në tetë kategori

Nuk e di per ju, por per mua medaljen e mer ai qe s'e ka lejuar ta puthe.
 
Top