• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Seksi stjuardesat në bikini lajnë aeroplanin

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
ItalyReklama e kompanisë ajrore ruse “Avianova” në të cilën stjuardesat seksi të veshura vetëm me bikini lajnë aeroplanin ka nxitur shumë reagime kontroverse.
Edhe pse reklama u ka pëlqyer gati të gjithë udhëtarëve, shumë njerëz të kompanive të ndryshme ajrore nga e mbarë bota kanë reaguar ashpër me këtë hap të rusëve.

Sekretari australian i Asociacionit “Flight Attendants”, Jo-Ann Davidson, tha se kjo reklamë paraqet rrezik të madh për pilotët e ardhshëm.

“Kjo reklamë provokuese, në të cilën paraqitet ekuipazhi është e patolerueshme në Australi, ndërsa nuk duhet të tolerohet në asnjë vend të botës”, citohet Davidson nga Telegraph. Por a pajtohen me të udhëtarët e kompanisë ajrore ruse? /Telegrafi/
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=psmmlpI79RM&feature=player_embedded"]YouTube- Anuncio de Avianova
 

utopia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2010
Postime
610
Pikët
0
Përgjigje e: Seksi stjuardesat në bikini lajnë aeroplanin

looool ...
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Seksi stjuardesat në bikini lajnë aeroplanin

looooooool do i therras te lajn makine e babit , po kur te shkon mami ke gjyshja :p
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,914
Pikët
113
Përgjigje e: Seksi stjuardesat në bikini lajnë aeroplanin

Ata qe kane reaguar negativsht,ju ka pelqyer te pareve positivisht:d
Por kane frike se prishin imazhin.....lol
 
Top