• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Seldi dhe Domi ndahen per shkak te shijeve seksuale te Seldit

SmiLey

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 1, 2010
Postime
1,274
Pikët
0
Vendndodhja
Negli occhi suoi! ♥ ♥

Te gjithe e mbajme mend mire ciftin e paharrueshem te Big Brotherit te fundit, te mrekullueshmit Seldi dhe Domi. Pas daljes nga shtepia u mendua fillimisht se ata do te ishin cifti i vitit. Te rinj, te pashem, te dashuruar dhe tashme te famshem.

Por jo gjithmone perrallat funksionojne. Menjehere pas daljes nga shtepia nje lajm ne shtypin e shkruar tronditi themelet e ciftit. Nje shok femijerie i Seldit deklaronte se ishte i habitur nga shtirja e Seldit dhe kembengulja me te cilen ai fshihte homoseksualitetin e tij perpara publikut. Ne kete interviste ai tregonte detaje te rendesishme nga jeta e djaloshit. Ne te u fol edhe per nje lidhje dashurie me bukuroshit te Big Brother dhe kengetarit te njohur te muzikes shqiptare Sinan Hoxha. Por sic dihet cudia me e madhe tre dite zgjat, keshtu edhe kjo interviste u klasifikua si nje dalje plot cmire ndaj suksesit qe Seldi po perjetonte.

Nderkohe Seldi beri edhe nje Klip, nje kenge qe le vertet per te desheruar, nje kenge limonate sic mund te quhet por ne harmoni te plote me stinen e veres qe po trokiste ne dere.

Per ciftin nuk po flitej me dhe Seldi e Domi ishin tashme nje dyshe qe jetonte ne mendjet dhe kujtimet e fansave te shumte me aq sa kishin dhene brenda shtepise, ata bashkejetonin dhe here pas here dukeshin bashke ne publik. Kjo deri disa dite me pare kur Domi ne nje interviste ekskluzive shpjegonte se nuk ishin me te lidhur pasi shijet e tyre seksuale nuk perputheshin, shkak per ndarjen e tyre ishte homoseksualiteti i fshehte i Seldit.
 
Top