• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Seldi ndahet nga Domenikën

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum

E ka të vështrië të pranojë se tashmë i ka dhënë fund lidhjes me Domenikën.


Edhe pyetjeve tona insistuese i përgjigjet me fjalët “nuk dua të flas më për të”, çka do të thotë se mes tyre tashmë nuk ka asnjë gjë.

Ndërkaq edhe në profilin e tij në Facebook nuk ka asnjë foto me banoren e “Big Brother” me të cilën pati një lidhje që vazhdoi edhe pas mbarimit të spektaklit.


Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top