• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Selena Gomez adhuron modelimin

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Aktorja e filmit “Wizards OF Waverly Place” — e cila do të lansoj së shpejti linjën e saj të veshjeve për të rinj Kmar – tha se ajo ka kaluar vite duke menduar për modën.

E dua modën, i dua teshat”, tha ajo. “Nuk besoj që dikush ka një shije si timen dhe e di që edhe të tjerët e donë atë. Gjithmonë kam dëshiruar ti bëj pjesët së bashku dhe në fund të zgjedh më të mirën. Përveç kësaj jam një vajzë që me pëlqen ‘shopping”, tha ajo.

Dobësi ende i kam këpucët – por i dua ato! Definitivisht i dua akcesorët; adhuroj shallët, kapelat dhe argjendaritë”.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top