• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Selena Gomez anulon koncertet

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Selena Gomez, është detyruar të anulojë dy koncerte të radhës në Delaware dhe Ohio për shkak të dëmtimit të tejzave të zërit.


Këngëtarja e humbi zërin e saj të hënën, ndërsa është dashur të përdorë teknologjinë e fundit për të marrë pjesë në emisionin e George Lopez, “Lopez Tonight”.

Tinejxherja refuzoi të anulojë paraqitjen e saj në emision dhe ka kërkuar që Lopez t’ia parashtrojë pyetjet parakohe, në mënyrë që aparati robotik i zërit, DynaVox, t’i japë në mënyrë të programuar përgjigjet.

Aparati i lartpërmendur i DynaVox i përdorur nga Gomez do t’i dhurohet një spitali të fëmijëve në Los Angeles.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top