• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që ju përgjigjën kësaj teme

 • 3

  kanina

  V.I.P
  • Postime
   15,687
  • Rezultati i reagimit
   2,240
  • Pikët
   113
 • 1

  J-W

  J-W-R-Unlimited
  • Postime
   2,965
  • Rezultati i reagimit
   39
  • Pikët
   0
 • 1

  busavata

  Moderator 55 From Gjilan
  • Postime
   8,493
  • Rezultati i reagimit
   339
  • Pikët
   83
 • 1

  SERAFIM DILO

  Anti Busavata
  • Postime
   9,581
  • Rezultati i reagimit
   73
  • Pikët
   48
 • 1

  shoku_tanku

  • Postime
   17,885
  • Rezultati i reagimit
   2,096
  • Pikët
   113
 • 1

  atrevido

  edamus bibamus gaudeamus
  • Postime
   3,111
  • Rezultati i reagimit
   63
  • Pikët
   0
 • 1

  AAO

  Against All Odds
  • Postime
   5,218
  • Rezultati i reagimit
   446
  • Pikët
   83
 • 1

  iDeA

  DiNaMiKe From FrymeMarrja
  • Postime
   4,408
  • Rezultati i reagimit
   2,810
  • Pikët
   113
 • 1

  Zana

  🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱 From 🌑
  • Postime
   35,871
  • Rezultati i reagimit
   8,660
  • Pikët
   113
 • Top