• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Serisht On-line

Status
Temë e mbyllur.

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,169
Pikët
113
Vendndodhja
Ju kerkojme ndjese per mbreme pasi kishim disa probleme me hostin pas nje nate te lodhshme forumi eshte serisht on-line .
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Serisht On-line

:)

Mandi ka dhe nje problem ..ktu ke un nuk i jep fare IKON-at shume e tollovitur me del faqja cdo gje qe hapi tollovi percka te ikonave ....
pastaj

Lidhje të shpejta Video Paneli i anëtarit Kërko Lojëra Dalja: PuffetiNa ...kjo me del zi nuk e shof
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,169
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Serisht On-line

Puffe e rendesishmja eshte qe forumi eshte hapur sepse ishe ne caste kritike dhe sbesoj qe do rikthehej me ! por fale punes te miqve tane jemi serisht online...dhe ato ikonat do rregullohen se jan gjera te vogla..keshtu qe ri e qet dhe u argetofsh sa me shume .
 

ediplus

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 23, 2010
Postime
134
Pikët
0
Vendndodhja
Me kembe ne toke
Përgjigje e: Serisht On-line

Po behesha gati te pyesja por e mora pergjigjen...... thash se me kishte problem neti....te pakten e paskeni zgjidhur problemin
 

Angel`BoY

Atje ku ti nuk je :)
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
169
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Serisht On-line

Ore une se mor vesh ku eshte problemi mer mua me del ne rregull :p
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,602
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Serisht On-line

:)

..ktu ke un nuk i jep fare IKON-at shume e tollovitur me del faqja cdo gje qe hapi tollovi percka te ikonave ....
pastaj

Lidhje të shpejta Video Paneli i anëtarit Kërko Lojëra Dalja: PuffetiNa ...kjo me del zi nuk e shof
sa shume "shëtit " moj Puffe_ ncncncn - Lojra, dalja, video paneli...
Rri ne nji vend... e mos luj :p-pis-
ose ....merri syzet e Roxy-t dhe shif me ngjyra ...-go-
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Serisht On-line

lol mire e ke ti se mbrem prita se po rregullohet forumi ska prit ska thash mos gje me bllokun mua IP-n :)

kur u zgjova ne mengjes thash YEPPPPPP qenka rregullu forumi ...-urra-

ama cka me pa krejt tollovi me dul faqja nuk shifsha asgje nuk ishte puna e syzave zoguuuu :) haaahhaahahha

kot edhe nese i mar syzat e Roxy i ka 2 giga ramin :) me qorron ..
 
Status
Temë e mbyllur.
Top