• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Shakira ndahet pas 11 vitesh

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113

Ylli i muzikës pop, Shakira dhe i dashuri i saj argjentinas kanë vendosur që t’i japin fund marrëdhënies së tyre 11-vjeçare, raportoi mëngjesin e sotëm “Daily Mail”.
Çifti është ndarë në fakt që në muajit gusht, por e kishin mbajtur të fshehtë deri tani. Pavarësisht këtij fakti, Antonio de la Rua do të vazhdojë të mbetet njeriu i besuar i kolumbianes dhe do të vazhdojë të përfaqësojë interesat e saj në biznes.
”Gjatë 11 viteve tona të përbashkëta e kemi dashuruar njëri-tjetrin thellësisht, jemi përkujdesur për secilin dhe kemi qëndruar gjithmonë praën njëri-tjetrit”, deklaruan ata në faqen e tyre të përbashkët.
”Këto kanë qënë vitet më të bukura të jetës sonë, ndërsa miqësia jonë mbetet jashtëzakonisht e ngushtë, ashtu si mirëkuptimi dhe afrimiteti”.
De la Rua është djali i një ish-presidenti argjentinas. Një burim pranë tij bëri me dije se tashmë ai është zhvendosur në Paris. Në vitin 2009, 33-vjeçarja përsëriti disa herë se dëshironte të bënte fëmijë me të dashurin e saj.
 

bomber

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 4, 2010
Postime
142
Pikët
0
Përgjigje e: Shakira ndahet pas 11 vitesh

dhe shakira do nderroj gjelllen, pse vetem grosh do haj?
 

Akhmoss

Son of Ammon-Ra
Anëtar
Jan 7, 2011
Postime
19
Pikët
0
Vendndodhja
Campus Nubi
Përgjigje e: Shakira ndahet pas 11 vitesh


Ylli i muzikës pop, Shakira dhe i dashuri i saj argjentinas kanë vendosur që t’i japin fund marrëdhënies së tyre 11-vjeçare, raportoi mëngjesin e sotëm “Daily Mail”.
Çifti është ndarë në fakt që në muajit gusht, por e kishin mbajtur të fshehtë deri tani. Pavarësisht këtij fakti, Antonio de la Rua do të vazhdojë të mbetet njeriu i besuar i kolumbianes dhe do të vazhdojë të përfaqësojë interesat e saj në biznes.
”Gjatë 11 viteve tona të përbashkëta e kemi dashuruar njëri-tjetrin thellësisht, jemi përkujdesur për secilin dhe kemi qëndruar gjithmonë praën njëri-tjetrit”, deklaruan ata në faqen e tyre të përbashkët.
”Këto kanë qënë vitet më të bukura të jetës sonë, ndërsa miqësia jonë mbetet jashtëzakonisht e ngushtë, ashtu si mirëkuptimi dhe afrimiteti”.
De la Rua është djali i një ish-presidenti argjentinas. Një burim pranë tij bëri me dije se tashmë ai është zhvendosur në Paris. Në vitin 2009, 33-vjeçarja përsëriti disa herë se dëshironte të bënte fëmijë me të dashurin e saj.
bobob cfatkeqesi :O
 
Top