• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Shakira, telashe me autoritetet spanjolle

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Këngëtarja Shakira është në telashe me autoritetet spanjolle, pasi vallëzoi në një fontanë të Barcelonës, përderisa ishte duke xhiruar një videoklip.
Krijueses së hitit “Hips Don’t Lie” i janë bashkuar edhe tifozët në vallëzimin mbi fontanën historike Pla de Palau, përderisa ishte duke xhiruar klipin e këngës “Loca”.

Shakira dështoi të merrte leje nga autoritetet në Barcelonë dhe tani do të paguajë një dënim të ‘vogël’ për shkak të thyerjes së rendit dhe ligjit.
 
Top