• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Shakira zbulon disa nga detajet e albumit

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Shakira ka zbuluar detajet e albumit të saj të ardhshëm, “Sale El Sol”, album i cili do të editohet në dy gjuhë, angleze dhe spanjolle.


Këngëtarja ka thënë se realizimi i saj i ri do të ketë një ‘anë të fuqishme roku’ si edhe do të jetë ‘romantik’ dhe me këngë ‘latine’.

“Jam shumë e ngazëllyer për albumin e ri, pasi ai më kujton periudha dhe nivele të ndryshme të karrierës time. Është sikur një bashkim i të gjithë atyre 20 viteve”, ka thënë Shakira.

Këngëtarja ka zbuluar po ashtu se albumi është shumë ‘personal’ dhe diskuton tema si ‘zemër-thyerja’. Albumi pritet të dalë në shitje në vjeshtëForum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top