• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Shalli i fitoreve të Jozit

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
“Bluja” është personifikimi i Partisë ku ajo aderon. Nuk shquhet se mban shumë veshje me të tillë ngjyrë, por ama ajo e ka zgjidhur çështjen e simbolit të saj.


Kështu, në raste festive kryetarja e Parlamentit, Jozefina Topalli së fundmi ka filluar të vendosë një shall ngjyrë blu. E themi këtë, sepse nuk është rasti i parë që ajo na e dëshmon.

Në manifestimin e 8 dhjetorit, ditës së rënies së komunizmit, Topalli e veshur me të zeza mbante një shall që ra jo pak në sy. Së fundmi, në përvjetorin e parë të hyrjes në NATO, ajo sërish kishte vendosur një shall blu, që në fakt i shkonte së tepërmi! (Bluetooth)Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 

SERAFIM DILO

Anti Busavata
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
9,543
Pikët
48
Përgjigje e: Shalli i fitoreve të Jozit

Pse ja paska ndalu Sala me mbajt shallin e pioniereve.!.

Mimoza Gjokutaj ka bere shume mire qe ka vendosur Josefina Topallin nder figurat e shquara shqipetare.Po ishte qe ishte,pse nuk vendosi dhe Suden me Nexhmien.
 
Top