• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Sharmantja, Ina Rama

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Kryeministri i ka thënë Silvia Konti, por këtë detyrë duket se nuk e bëri dot kryeprokurorja e vendit Ina Rama.


Por Inës pak i bën përshtypje kjo gjë. Pasi kishte deklaruar në pasurinë e vet një shtëpi të re, te gati gati 150 mijë euro, Ina, është duke i dhënë shumë rëndësi look-ut dhe veshjes së saj.

Ja ku e shohim në këtë foto, plot sharm, shumë të kombinuar dhe me look-un e një një vajze që të mbeteshin sytë. Teksa gjendej në promovimin e librit të Blendi Fevziut, Inën, gati nuk po e njihnin as të ftuarit.

Nuk i bënte përshtypje kjo gjë, madje, ka qëndruar më të shumtën e kohës e shoqëruar nga një grup vajzash dhe të bënte përshtypje fakti se nuk ishte e shoqëruar nga bashkëshorti. Po pse vallë?

Mos ka gabuar Blendi dhe ka dashur të jetë vetëm zonja Rama në ceremoni, apo kështu kanë rrjedhur ngjarjet? Këtë do të duhet ta zbulojmë në vazhdim. (Bluetooth)Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top