• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Sharmantja, Rudinë!

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Duket se rikthimi në televizion me një emision të përditshëm, i ka dhuruar shumë energji pozitive prezantueses së mirënjohur Rudina Magjistari. Këtë gjë e tregoi më së miri edhe me veshjen e mimikën e saj të qeshur në festën e organizuar nga Kozeta.


Rudina kishte një vend shumë special në librin e koleges Kurti, pasi në të ajo ka rrëfyer tërë eksperiencën e saj si prezantuesja e parë e festivalit të grupeve rrok, fakt për të cilin Kozeta ndihet pak xheloze.

Dedikimin e saj për Rudinën ajo e bëri publik, duke treguar se do të kishte dashur shumë që të kishte pasur edhe ajo fatin e Rudinës, por fatkeqësisht Zoti nuk ja ka dhuruar këtë mundësi, duke e zbritur Kozetën në tokë disa vite pas Rudinës.

Në këtë foto të sotmen ne sjellim në “Bluetooth” një Rudinë sharmante, që me pamjen e saj më pranverore se kurrë dhe me kombinimin e shkëlqyer të ngjyrave, tërhoqi jo pak vëmendje atë ditë.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,596
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Sharmantja, Rudinë!

Rudina eshte simpatike, e qeshur, por i duhet te "moderoje" pak fjalorin televiziv...
 
Top