• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Sharon Stone kunder Meryl Streep

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,561
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
“Meryl Streep i ngjan nje krevati te parregulluar”. Keshtu e ka pershkruar kolegen e saj Sharon Stone pas nje interviste te dhene per revisten “Tatler”.

“Meryl punon aq shume sa ka nje look te lene pas dore”, eshte shprehur Stone.

Por duket se kjo sjellje e 51 vjecares se “Basic Instinct” eshte konsideruar thjesht si “xhelozi per suksesin e Meryl Streep”, nga nje sondazh i kryer ne “Huffington Post”, ku te ketij mendimi kane qene 51.34 perqind e te intervistuarve.

Kjo nuk eshte hera e pare qe ish-ylli me seksi i Hollywood-it merr vemendjen e mediave per gafat e saj.

Ne 2008-en, Sharon krijoi nje mini-incident diplomatik kur deklaroi se termeti shkaterrues kinez qe vrau mijera persona vinte si pasoje e “sjelljes se keqe qe Kina kishte ndaj Tibetit”.

“Pekini trajton keq Dalai Lamen, i cili eshte miku im”, ishte shprehur ajo gjate nje mbremjeje bamiresie ne Kane.
 
Top