• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Sheen deklarohet i pafajshem

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Charlie Sheen eshte deklaruar i pafajshem ndaj akuzave per dhune ne familje, gjate paraqitjes se tij ne gjykaten e Kolorados, e cila e caktoi seancen e radhes per me 21 korrik.


Aktori Sheen, 44 vjec, u arrestua teksa ishte me pushime ne Aspen te Kolorados diten e Krishtlindjeve te vitit te kaluar. Bashkeshortja e tij, Brooke Mueller Sheen i tha policise se aktori i kishte vendosur nje thike ne gryke dhe e kishte kercenuar se do ta vriste.

Ylli i serialit televiziv “Dy burra e gjysme” akuzohet per kercenim, sjellje negative dhe agresion. Megjithate, zonja Mueller Sheen ka deklaruar me pare se deshiron t’i rrezoje akuzat.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top